Būs iedzīvotāju kopsapulce “Trikātu Valkas novadā? Nē!” 6

Piektdien, 31. janvārī, pulksten 19 Trikātas saieta namā “Depo” iedzīvotāju iniciatīvas grupas pārstāvis Ando Krūze aicina trikātiešus uz kopsapulci “Trikātu Valkas novadā? Nē!”. Tikšanās tiek rīkota, lai ikviens varētu izteikties par Valkas novada domes 2019. gada 28. novembrī pieņemto lēmumu - pievienot Trikātas pagastu Valkas novadam –, neapspriežoties ar pagasta iedzīvotājiem. 

Trikātieši plānojuši uzaicināt Beverīnas un Valkas novada domes, kā arī Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisijas pārstāvjus. Pēc diskusijas paredzēts balsojums par vēstules iesniegšanu Saeimas komisijai, vēstules satura un parakstu vākšanas uzsākšana. 

Komentāri 6

bezugunsnavdumu

Kādi tir trikātieši nepateicīgie. Svētajam Krauklim vēl tik daudz ideju ko īstenot, bet šiem žēl savas nodokļu naudas. Nevar pasēdēt uz sausas garozes, paciest līdz līdz Valkas novadam pievienos arī Rīgu. Krauklim ideju, kā izsaimniekot svešo naudu, pilnas kabatas.

pirms gada, 2020.01.27 14:36

bezugunsnavdumu

Kāda bildē smuka ēka, to varētu ieķīlāt un uzcelt Valkā kautkādu nevienam nevajadzīgu lietu, naudu izsaimniekojot pa ceļam

pirms gada, 2020.01.27 14:37

lukiasmi

Šķiet, ka Valkas pašvaldība ir agonijā. Prasi kam gribi, neviena no apkārtnes teritorijām nevēlas iet ar to kopā. Sapnis par Valku kā attīstības centru ir izsapņots. Ar naidu un uzmākšanos mīlēts nevar kļūt. Būs vien jāsamierinās un jākļūst par Smiltenes vai Valmieras novadu nomali. Un tas ir tuvāk realitātei.

pirms gada, 2020.01.27 20:02

bezugunsnavdumu

Nomale? Un kur Krauklis ies ar savām mega idejām? Viņam to daudz, bet visi tik slikti, gan Valsts ka vairs nedod naudu, gan kaimiņu novadi, ka tiem žēl savas naudas.

Ja Krauklim dotu miljardu, viņs arī to izsaimniekotu, vietā neradot NEKO.

pirms gada, 2020.01.28 13:10

bezugunsnavdumu

Būs jāapciemo. Pakūkot ko Krauklis lies ausis cilvēkiem, kurus uzskata par lohiem un cirpjamām aitām.

pirms gada, 2020.01.30 10:46

bezugunsnavdumu

Trikātā Krauklis leja pasakas. Sākot ar pirmo, ka tika 27 minutēs, no sava ūķa 5 km no Valkas līdz Trikātai, nepārkāpjot. Man neizdevās atpakaļceļā. 27 minūtes bija tikai pie Sedas upes. Melis.

Gugls dod 37 minūtes ideāla plūsmā. Bet Valmiera tikai 21 minūtes attālumā.

Neko konkrēto par Trikātas attīstību nepateica, atzina ka spēcīgs pagasts esot, un leja ūdeni un sviestu, atteicies no Trikātas nodokļiem.

160 cilvēki nobalsoja pret pievienošanos, 2 gara slimas tantes par. Gaitenī saņemot jūdas grašus.

Kārtējais izgāziens.

Kaunpilni pameta zāli pirmais, un neuzzināja, ka Valmierai parādsaistība ir viens vienā ar Valkas. Bet salīdziniet attīstību. Valmierai viss ir, Valkai viss izzagts un jaunie pagasti nepieciešami vien lai būtu dvēseles uz kā rēķina ņemt jaunu naudu.

Žēl, ka Valkā sabiedrība trula un pasīva un nekad pilno KN zāli nesavākt, lai vākt parakstus par pievienošanos Valmierai.

pirms gada, 2020.02.01 17:47

Kaimiņos