Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

CFLA seminārs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā - Priekuļos

Trešdien, 24. oktobrī, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA), turpinot semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā, aicina interesentus uz tikšanos Priekuļos.

Seminārā tiks sniegta informācija par aktualitātēm ES fondu ieviešanā, kā arī ES fondu atbalstu Latvijai pēc 2020. gada. Šīgada “lielais jautājums” – datu aizsardzība – tiks vērtēta ES fondu projektu ieviešanas kontekstā, tāpat skaidrosim sankciju piemērošanu publiskajos iepirkumos. Pieredzes stāstu sērijā Vidzemes reģiona seminārā par gūtajām atziņām, vadot kultūras objektu atjaunošanas projektu “Gaismas ceļš caur gadsimtiem”, stāstīs Alūksnes novada pašvaldības pārstāve. Savukārt ar pieredzi ES fondu finansēto projektu iepirkumu organizēšanā dalīsies Gulbenes novada domes pārstāve.

Pieteikšanās apmeklējumam un darba kārtība pieejama CFLA mājaslapā.

CFLA direktors Mārtiņš Brencis: “Šajā plānošanas periodā no 2014. gada nu jau vairāk kā 1050 projektu ietvaros tiek investēti 3 miljardi ES fondu līdzekļu – tas nozīmē, ka esam uzkrājuši gana lielu jautājumu–atbilžu bagāžu, ar ko mēs labprāt dalītos. Turpinot CFLA praksi ik gadu pavasarī un rudenī organizēt semināru ciklu, aicinām ES fondu jomā ieinteresētos uz kādu no semināriem Rīgā vai reģionos”.


Semināri jau notikuši Rīgā, Rēzeknē un Kuldīgā, cikla turpinājumā tie notiks:

  • 24. oktobrī - Priekuļos, “Hotel Tigra”, E. Veidenbauma iela 2;
  • 31. oktobrī – Jelgavā, konferenču telpā “Silva”, Driksas iela 9.

Kaimiņos