Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cigun nodarbības Valmierā

Aicinām apmeklēt Cigun nodarbības Valmierā, Valmieras peldbaseina 1.stāva Notikumu zālē! Pirmā – iepazīšanās nodarbība 6.martā plkst.9:00 – 10:30. Iepazīšanās nodarbības cena – 7 EUR.

Ciguns ir austrumu (ķīniešu) sena atveseļošanās un psiholoģiskā treniņa māksla, kas ļauj atbrīvoties no slimībām, pagarināt dzīves ilgumu, nostiprināt fizisko ķermeni un garu, un dziļāk izprast apkārtējo pasauli.

Cigun terapija ietver: pašmasāžu (fizisko un enerģētisko), meditācijas prāta mieram, elpošanas vinginājumus, fiziskos vingrojumu kompleksus no medicīniskā ciguna vingrojumu kompleksu grupas, kas domāti cilvēka veselības uzlabošanai un ķermeņa vingrumam. Vienlaikus tiek trenēta koordinācija, koncentrēšanās, lokanība un līdzsvars.

Ciguns  ir dzīvesveids, ko katrs var ieviest savā dzīvē lai rūpētos par savu fizisko un garīgo veselību! Ciguns  palīdz izveidot enerģijas krājumus un māca mums izmantot enerģiju lietderīgi un saprātīgi. Sistemātiski nodarbojoties ar cigunu, uzlabojas pašsajūta, attīstās  intuīcija, situācijas izpratne, pasaules redzējums.

Vienas nodarbības ilgums ir apmēram viena stunda un 30 minūtes. Optimālākajā variantā nodarbība notiek vienu reizi nedēļā un dalībniekiem ieteicams vingrinājumus praktizēt arī mājās, līdz pat 20 minūtēm dienā. Aicinām ierasties ērtā apģērbā, līdzi ņemot kādu siltāku zeķu pāri. 

Nodarbības vada Latvijas Austrumu vingrošanas asociācijas sertificēts Cigun metodes speciālists.


Pirmā – iepazīšanās nodarbība 6.martā plkst.9:00 – 10:30. 

Nodarbībai nepieciešams ērts apģērbs, siltākas zeķes.

Iepazīšanās nodarbības cena – 7 EUR.

Pieteikšanās: +371 29721191 

Vietu skaits ierobežots! 

20190222-0944-ciguns-1-nodarbiba-mazs.jp


Kaimiņos