Izbaudi garšām un sajūtām bagātu nedēļas nogali Valmiermuižā

Lai ar visām maņām izbaudītu nedēļas nogali, aicinām doties uz Valmiermuižu, kur brīvdienās varēs iegādāt Slow Food vērtībās balstītus mājražotāju un zemnieku gardumus, izzināt Valmiermuižas vēsturi, doties izjādēs, baudīt maltīti un degustēt brūvējumus Valmiermuižas alus virtuvē, kā arī ieklausīties kokles un vijoles saspēlē īpašā koncertā.

Atbalstot vietējos mājražotājus un zemniekus, aicinām jūnija sestdienās plkst. 12.00 – 15.00 līdzās Valmiermuižas alus darītavai iegādāt kvalitatīvu pārtiku, lai baudītu vietējās garšas ikvienā mājā. Būs iegādājami dabīgi, kvalitatīvi, sezonāli, vietēji, tīri un taisnīgi radīti produkti, kas nāk no Vidzemes. Slow Food kustība aizstāv, izceļ un popularizē vietējās kulinārās tradīcijas un garšas nacionālās bagātības, bioloģisko daudzveidību, rūpes par vidi un atbildīgu saimniekošanu.

Sagaidot vasarīgāku laiku, arī Valmiermuižas staļļa saime ir gatava iepriecināt lielus un mazus ar izjādēm! Gan sestdien, gan svētdien no plkst. 11.00 līdz 15.00 stallī rosīsies gan ponijs Niko, gan lielais zirgs Barons.

Izzināt Valmiermuižas vēsturi un atklāt, kā no Valmiermuižas dzīļu ūdens, pilnmutīga iesala, dižciltīgiem apiņiem un dabīga rauga top glauns alus, varēs, piesakot izzinošo stāstu par Valmiermuižu un alus degustāciju. Pieteikšanās, zvanot uz tālr. 20264269 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

Savukārt sestdienas vakarpusē, plkst. 17.00 – 20.00, būs iespējams izbaudīt jau gatavas maltītes – grilētus un īpaši gatavotus gardumus no Valmiermuižas alus virtuves. Lai gan etnofestivāls „Sviests” pārcelts uz nākamo gadu, plkst. 19.00 aicinām uz muzikālu kopābūšanu! Pašlaik varam muzikāli baudīt tuvāko kaimiņu sniegumu, tāpēc priecāsimies uzņemt duetu no Igaunijas – Sofie & Leanne. Duets sāka doties pasaulē tieši pirms pandēmijas, viņu pirmie koncerti notika marta sākumā Japānā, bet pēc atgriešanās mājās kopā spēlēšanu klausītājiem nācās pārtraukt un doties karantīnā. Tieši Valmiermuižā būs iespēja izbaudīt vijoles un kokles saspēli, kā arī piesist kāju danču mūzikas ritmā! Maltīšu rezervācijas un vēlmi apmeklēt koncertu lūdzam pieteikt, zvanot uz tālr. 28664424.

Respektējot drošības un sanitārā protokola ierobežojumus, apmeklētājiem lūgums ievērot vismaz 2 m distanci un higiēnas prasības. Ja ir slimības simptomi vai noteikts pienākums ievērot pašizolāciju vai mājas karantīnu, aicinām palikt mājās.

Kaimiņos