Mirusi atrasta Valgas slimnīcu patvaļīgi pametusi sirmgalve

Sestdien, 20. martā, Valgas slimnīcas personāls atklāja, ka pazudusi viena no ārstniecības iestādes pacientēm. Uzsāktās meklēšanas rezultātā 82 gadus vecā sieviete tika atrasta mirusi netālu no slimnīcas ēkas, informē igauņu laikraksta “Lõuna-Eesti Postimees” reportieris Tīts Loims.

Slimnīcas vecākā māsa Anastasija Orga laikrakstam “Lõuna-Eesti Postimees” pastāstīja, ka paciente slimnīcu varēja pamest vai nu piecos vai pusseptiņos no rīta, kad slimnīcas personāls ir aizņemts ar rīta darbiem. Sākotnēji pazudusī paciente tika meklēta iekštelpās.

“Aptuveni septiņos no rīta mēs zvanījām policijai, lai paziņotu par personas pazušanu, drīz pēc tam garāmgājēji netālu no slimnīcas atrada zemē gulošu sievieti, pēc kā piezvanīja policijai. Tikai izsaukta neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, kas secināja, ka zemē gulošā persona ir mirusi,” notikušo atstāsta vecākā māsa.

Nav skaidrs, kāpēc sirmgalve pameta slimnīcu un kā tas viņai izdevās. Cietusī, kas slimnīcu pameta ģērbusies tikai naktskreklā, sirga ar demenci un citām hroniskām slimībām. Anastasija Orga atzīmē, ka neviena no diagnozēm nevarēja izraisīt pēkšņu nāvi.

Kaimiņos