Pasniegtas balvas “Apes novada Gada cilvēks”

Tradicionāli “Apes novada Gada cilvēks” balvas pasniegšana ir īpašs un gaidīts notikums, kad svinīgā sarīkojumā tiek godināti Apes novada darbīgie ļaudis. Bet šā brīža epidemioloģiskā situācija valstī un noteiktie ierobežojumi ieviesa korekcijas arī Apes novada augstākā apbalvojuma pasniegšanas ceremonijā.

Kaut arī neierastākā veidā, bet, ar lielu pateicību un sirsnību, balvas tika pasniegtas 4.maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, Apē, laukumā pie Raganu klintīm, individuāli, vienas mājsaimniecības ietvaros, ievērojot visus valstī noteiktos piesardzības pasākumus.

Ar gaišumu sirdī, domās un vārdos sirsnīgi sveicam “Apes novada Gada cilvēks 2020” kristāla ābola saņēmējus:

Dagnija Pakalne nominācijā “Skolotājs”;
Līvija Karro nominācijā “Skolotājs”;
Iveta Kovtuņenko nominācijā “Pašvaldības un valsts iestāžu darbinieks”;
Liene Ābolkalne nominācijā “Sabiedriskais darbinieks”;
Santa Šeptere nominācijā “Līdzcilvēks, cilvēks – cilvēkam”;
Valdis Liepiņš nominācijā “Līdzcilvēks, cilvēks – cilvēkam”;
Ēveļu ģimene nominācijā “Ģimene”;
Ance Pakalne nominācijā “Jaunietis”;
Lilita un Daumants Aveni nominācijā “Mūža ieguldījums” .

Apes novada dome pateicas ikvienam, kurš astoņos balvu pasniegšanas gados pastāstīja par līdzcilvēkiem, kopā izklāstot to 334 pieteikumos. No mūsu Dižābeles, kā pateicība par nesamaksājamo, kristāla āboli ir iemirdzējušies 78 sirdsgudru cilvēku rokās, kuri palīdz, atbalsta, veido, rūpējas, stāv mums visiem klāt kā sargeņģeļi.

Sirsnīgā pateicībā Jums visiem par ieguldījumu mūsu novada attīstībā! Un atcerieties – Jūsu bagātība būs tur, kur būs Jūsu sirds.

Kaimiņos