Rubenes ciema teritorijā izveidotas trīs dažāda garuma slēpošanas trases

Lai veicinātu iedzīvotāju iesaisti aktīva un veselīga dzīvesveida aktivitātēs, vakar, 30. janvārī, Rubenes ciema teritorijā izveidotas trīs slēpošanas trases.

Īsākā trase, kuras apļa garums ir aptuveni 600 m, izveidota Rubenes pamatskolas sporta stadiona teritorijā. Apkārt BMX trasei pieejama slēpošanas trase, kurā apļa garums ir 1,1 km. Savukārt uz ūdenstilpes Lielais Ansis ledus izveidots 2,6 km garš slēpošanas aplis.

Slēpošanas trases nav mākslīgi apgaismotas, tāpēc diennakts tumšajā laikā aicinām lietot pieres lukturīti, kā arī rūpēties par savu drošību, slēpojot uz Lielā Anša ledus.

Distanču slēpošanas trasi ierīkojusi Kocēnu novada pašvaldība sadarbībā ar rubenieti Didzi Jaunzemu. Pateicamies D.Jaunzemam par līdzdalību slēpošanas trašu izveidē!

Papildus iepriekšminētajām trasēm Kocēnu novadā iespējams slēpot arī Kocēnos – slēpošanas trasē starp Alejas un Ozolu ielām, un Vaidavā – trasē uz Vaidavas ezera.

Kā arī informējam, ka, sazinoties ar Rubenes pamatskolas sporta skolotāju Santu Krasovsku, iespējams saņemt bezmaksas lietošanā slidas no Vidzemes Olimpiskā centra. Sīkāka informācija, zvanot pa tālr. 26135760 (S.Krasovska).

Kaimiņos