Sarunu festivāls LAMPA aicina ikvienu iesaistīties tā organizēšanā, piesakot pasākumus festivāla skatuvēm

Sarunu festivāls LAMPA notiks 19. un 20. jūnijā Cēsu pils parkā, un tā virstēma ir “kopā” – ticot, ka, apvienojot spēkus, var panākt vairāk! Sarunu mīļotāji un diskusiju rīkotāji, kas vēlas organizēt pasākumu uz kādas no LAMPAS skatuvēm, no 13. janvāra līdz 29. februārim aicināti pieteikties dalībai festivālā.

Šogad LAMPA piedāvā astoņas skatuves un vienu telti, kur organizēt 1–1,5 stundas garus pasākumus. Tēmas izvēlē nav ierobežojumu, formāts ir brīvs un pakļauts tikai domas lidojumam – no nopietnām sarunām, izzinošām darbnīcām un spraigām diskusijām līdz teātra spēlēm un domu rosinošām instalācijām. Iespējams pieteikt arī vairākus pasākumus. Pieteikumu izvērtēšanas rezultāti tiks paziņoti individuāli ne vēlāk kā 24. martā.

“LAMPA tiek radīta kopā, lai cik sarežģīti tas reizēm arī būtu, jo esam ļoti dažādi. Tomēr ieklausoties viens otrā, varam runāt par to, kas mūs vieno, kā būt un darīt kopā. Tāpēc arī festivāla organizēšanā aicinām iesaistīties ikvienu, kuram ir, ko teikt un kas vēlas uzsākt sarunu,” aicina Sarunu festivāla LAMPA direktore Ieva Morica.

Pasākumus uz LAMPAS skatuvēm aicināti radīt gan indivīdi, gan privātā, valsts un nevalstiskā sektora organizācijas – ikviens, kura domas lidojums, radošums un atziņas solās rosināt aizraujošas sarunas. Tā kā pasākumu skaits un festivāla teritorija ir ierobežota, visi pieteikumi piedalīsies konkursā, kurā tos vērtēs festivāla rīkotāji.

Sīkāka informācija par pieteikšanos un pasākuma pieteikuma anketa meklējama festivalslampa.lv/lv/daliba.


Par festivālu

Sarunu festivāls LAMPA ir vieta vērtīgām sarunām, domu apmaiņai, prāta asināšanai un redzesloka paplašināšanai – tā ir iedvesmojoša un aizraujoša platforma visiem, kam ir, ko teikt, un visiem, kas gatavi uzklausīt. Galvenais festivāla mērķis ir stiprināt demokrātijas, diskusiju un cieņpilnu sarunu kultūru Latvijā. LAMPU Cēsīs 19. un 20. jūnijā iedegs Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS, Swedbank Latvija, komunikācijas vadības aģentūra “Deep White”, reklāmas aģentūra “Armadillo”, Cēsu novada pašvaldība un British Council Latvija. Projektu finansiāli atbalsta arī Vācijas Federālā Ārlietu ministrija, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Open Society Foundations, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, kā arī uzņēmumi “Latvijas Finieris”, “Enefit” un “Eko Rija”. 


Kaimiņos