Studija "Joy" sezonu atklās ar deju festivālu

Vairāku Latvijā un Igaunijā vērā ņemamu konkursu laureāti – studija “Joy” jubilejas 25. sezonu atklās ar deju festivālu “Dejā ir nākotne”. Festivāls notiks svētdien pulksten 13 Valgas kultūras centrā. Ieeja – bez maksas. 

Studijas dibinātāja un vadītāja Marina Jerjomina stāsta, ka pasākuma apmeklētāji varēs piedalīties vairākās specifiksu deju meistarklasēs pie Lauras Gorodko, Aleksandra Makarova, Mareka Vetika, Romana Mihailova un Edgara Budza. Meistarklašu vadītāji vai nu kādreiz paši ir bijuši “Joy” audzēkņi, vai arī pašlaik studijā darbojas kā pedagogi. Būs arī deju paraugdemonstrējumi un iespēja pieteikties studijā. M. Jerjomina norāda, ka pieteikties aicināti ne tikai dažāda vecuma dejotāji, sākot no pirmsskolas vecuma, bet arī vokālisti. 

Jāpiebilst, ka studijā darbojas arī latvieši un krievi. Uzstājoties dažādos pasākumos Valkā un Valgā, “Joy” dalībnieki izceļas ne tikai ar krāsainiem un atraktīviem priekšnesumiem, bet arī spilgtiem un interesantiem skatuves tērpiem. Turklāt studijas dalībnieki piedalās konkursos un festivālos Latvijā un Igaunijā, kā arī dodas uz bijušajām Padomju Savienības republikām un arī Eiropas valstīm. Dalība studijā ir par maksu. 

M. Jerjomina aicina interersentus apmeklēt deju festivālu kopā ar draugiem, klases biedriem, vecākiem un vecvecākiem.

“Būs interesanti!” sola M. Jerjomina. 

20190911-1443-70711439-2359062227523398-

Kaimiņos