Valgas mūzikas skolai nepieciešams remonts

Valgas mūzikas skola un Valgas pagasta pašvaldība turpina meklēt finansējumu skolas ēkai nepieciešamo remontdarbu veikšanai, laikrakstu “Ziemeļlatvija” informē igauņu laikraksta “Lõuna-Eesti Postimees” galvenais redaktors Jāns Raps.

Jau ilgāku laiku skolas vadība un pašvaldība cenšas atrast finansējumu, kas nepieciešams ēkas jumta un logu remontam, kā arī avārijas izejas izbūvei. Pagaidām finansējuma piesaistes centieni nav vainagojušies panākumiem.

“Rekonstrukcijas laikā plānojam atjaunot jumta segumu un nomainīt bojātos jumta elementus. Tomēr jāatzīmē, ka šobrīd jumts vēl draudus skolēniem un darbiniekiem nerada,” paskaidroja Valgas pagasta pašvaldības arhitekts Jirži Tintera. “Plānots izveidot arī jaunu stiklotu trepju telpu ar izeju no katra stāva, kas remontdarbus sadārdzina vēl vairāk. Šobrīd ir runa par aptuveni 600 tūkstošiem eiro.”

Nesen pašvaldība vērsās pēc palīdzības Norvēģijas grantu programmā, taču atbalstu nesaņēma. Valgas pagasta vadība turpinās mūzikas skolas rekonstrukcijas finansējuma meklējumus.

Kaimiņos