Valgas pagasta vadībai aizliedz apmeklēt korejiešu bāru 1

Pagājušajā ceturtdienā Valgas centrā uz korejiešu bāra “Horan” ārdurvīm parādījās zīme, kas aizliedz Valgas pagasta vadībai un bezdarba fonda vadītājiem apmeklēt iestādi, “Ziemeļlatviju” informē igauņu laikraksta “Lõuna-Eesti Postimees” reportieris Tīts Loims.

Kā paskaidroja restorāna klientu apkalpošanas pārstāvis Vardanušs Manukjans, ideja par šādas zīmes izveidi radusies uzņēmuma īpašniekam Oļegam Ivženko pēc tam, kad viņš bija saņēmis algu kompensācijas lūguma atteikumu no bezdarba fonda darbiniekiem un Valgas pagasta vadības.

Valgas apriņķa bezdarba fonda pārvaldes vadītāja Merike Metsavass paskaidroja, ka fonds izmaksā algas kompensāciju tiem darbiniekiem, kuru darba devēja darbība ir būtiski traucēta koronavīrusa ierobežojumu dēļ, tomēr bārs “Horan” nekvalificējas kompensācijas saņemšanai. Valgas pagasta vadītāja Monika Rogenbauma piebilda, ka pagasta vadība svētdien uzņēmumam nosūtījusi atbildi, paskaidrojot, ka uzņēmumam nav iespējams piešķirt atbalstu, jo šobrīd nav veikti atbilstoši pasākumi, lai pašvaldība varētu palīdzēt tiem uzņēmumiem, kurus skārusi pandēmija.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Tas ir tikai pareizi, ka jauno laucenieku valdību nekur nelaiž. Zāli nevar centrā nopļaut.

pirms mēneša, 2021.06.12 21:22

Kaimiņos