Valmieras teātra kafejnīcā aicina uz ģimeņu pēcpusdienām

Lai drēgnās nedēļas nogales padarītu gaišākas un priecīgākas, Valmieras teātra kafejnīcā aicina uz ģimeņu pēcpusdienām, kur dažāda vecuma bērniem kopā ar vecākiem laiski pavadīt svētdienas.

Ģimeņu pēcpusdienās Valmieras teātra kafejnīcā bērniem būs iespēja ar spēlēm un uzdevumiem izzināt literatūru, attīstīt savu radošumu, kā arī iemācīties dažādas noderīgas prasmes, piemēram, kā pareizi uzvesties pie galda. Tāpat ikvienā reizē Latvijas garškopji no „Gardu muti” būs sarūpējuši katram notikumam piemērotu dzērienu, lai klausītais, lasītais vai zīmētais ietu roku rokā ar garšoto. Droši ierodieties jau kādu laiciņu pirms pasākuma, lai bērni varētu izspēlēties kafejnīcas leļļu teātrī, savukārt vecāki – palasīt izmeklētas grāmatas un žurnālus, baudot gardās kūkas un aromātisku kafiju.

10.11. plkst. 15.00

Mr Page Jauno lasītāju klubs ar Kārli Arnoldu Avotu – lasītājiem vecumā no 9 līdz 13 gadiem, kura priekšgalā atraktīvais Valmieras drāmas teātra aktieris Kārlis Arnolds Avots. Pārrunājot izlasīto, tiks veicināta bērnu kritiskā domāšana, empātija un prasme pamatot savu viedokli, kā arī stiprināts lasītprieks. Šoreiz izzināsim Māra Runguļa spoku stāstu „Trīs nāves Mārtiņdienā”. Dalība: 8 EUR (vietu skaits ierobežots, pieteikšanās: [email protected]).

24.11. plkst. 15.00

Ucipuci domā ārpus kastes, kur ciemosies rakstniece Zanes Zusta – autore un izdevēja iemīļotajām bērnu grāmatām par pūcīti Ucipuci – „Ucipuci meklē mājas” un „Ucipuci domā ārpus kastes”. Dzirdēsim rakstnieces stāstu par Ucipuci, uzvedīsim leļļu teātra izrādi, krāsosim grāmatas ainas, kā arī veidosim pūcīti, ar kuru kopā varēs doties mājup. Meistarklase piemērota pirmskolas un sākumskolas bērniem. Dalība: 8 EUR (vietu skaits ierobežots, pieteikšanās: [email protected]).

08.12. plkst. 15.00

Koka mākoņu apgleznošana ar Pikolo, kur pirmsskolas vecuma bērnus aicinām uz mākslas darbnīcu, lai apgleznotu mākonīšus savās mīļākajās krāsās. Mākonīti varēs ņemt mājās, lai iekārtotu istabu ar paša veidotu, skaistu dekoru. Pēc nodarbības būs iespējams arī iegādāties Latvijas ilustratoru radītos „Pikolo” bērnu žurnālus. Dalība: 8 EUR (vietu skaits ierobežots, biļetes https://www.pikolozurnals.lv/event-details/koka-makonisu-apgleznosana-valmiera).

15.12. plkst. 15.00

Meistarklasē „Pie galda” bērni vecumā no 7 līdz 13 gadiem, kā arī viņu vecāki, ir aicināti iegūt praktiskus padomus galda klāšanā, uzzināt, kā rīkoties, ja pie galda esi nonācis sarežģītā situācijā, un kāpēc labas manieres ir tik svarīgas. Pēc meistarklases norisināsies izdevniecības „Droši un Koši” grāmatu tirdziņš. Dalība: 5 EUR. Ģimenēm no 3 pers. 12 EUR (vietu skaits ierobežots, pieteikšanās: [email protected]).

Valmieras teātra kafejnīca ir jauna kultūrvieta. Tā ir telpa ne vien mūsdienu Latvijas garšu baudīšanai, bet arī dažādām mūsdienu Latvijas laikmetīgās mākslas izpausmēm. Valmieras teātra kafejnīca gaida viesus katru dienu no plkst. 12.00 līdz 21.00, izņemot pirmdienas.


Kaimiņos