Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VARAM izdevusi būvatļauju ar projektēšanas un būvdarbu uzsākšanas nosacījumiem Padomju okupācijas upuru piemiņas memoriāla būvniecībai

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izdevusi būvatļauju ar projektēšanas nosacījumiem un būvdarbu uzsākšanai nosacījumiem, Padomju okupācijas upuru piemiņas memoriāla būvniecībai.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards: “Veidojot memoriālu Padomju okupācijas upuru piemiņai, mēs – Latvijas sabiedrība, varam paust atbalstu un cieņu tiem, kuri mūsu valsts vēsturē ir piedzīvojuši neiedomājamas ciešanas. Laikam ejot uz priekšu, pagātnes notikumi arvien attālinās, tādēļ ir īpaši svarīgi saglabāt un jau šodien nostiprināt zināšanas par mūsu tēvzemes vēsturi. Memoriāls nesīs vēstures liecības un godinās represētos tautiešus. Tikai izprotot pagātnes notikumus ir iespējams virzīties uz gaišāku nākotni.”

Būvniecības ieceres iesniegums un būvprojekts minimālā sastāvā saņemts no SIA “Taktila”. Padomju okupācijas upuru piemiņas memoriāla ((pieminekļa) vides objekts)) būvniecības ieceres realizācijas vieta ir Latviešu strēlnieku laukums 1, Rīga.

Kaimiņos