Kārķos ‒ seminārs par putnkopību

Nākamās nedēļas pirmdienā, 12. oktobrī, no pulksten 10 Kārķu tautas namā norisināsies izglītojošs seminārs “Ekonomiskais pamatojums dažādu putnu sugu turēšanai, olu un gaļas virziena vistu audzēšanas atšķirības”. 

Semināru organizē Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs, un tajā aicina piedalīties ikvienu, kuru interesē putnkopība. Pasākumā uzstāsies Pasaules putnkopības zinātniskās asociācijas Latvijas biedrības valdes priekšsēdētāja Māra Butka. Viņas temati ‒ produktīvo putnu šķirņu izvēle atbilstoši ražošanas mērķiem un turēšanas tehnoloģijas. Ganāmpulku izveidošana, paplašināšana un plānošanas pamatnosacījumi, kā arī putnu ēdināšana. PVD Ziemeļvidzemes pārvaldes vadītāja vietniece Linda Uglanova pastāstīs par biodrošības pasākumiem, kas attiecas uz putnkopību un olu realizāciju nelielos apjomos. Par vistkopības nozares ekonomiskajiem aspektiem stāstīs LLKC uzņēmējdarbības un lauku attīstības konsultante Valda Empele.  

Organizatori aicina informatīvajam semināram par putnkopību reģistrēties iepriekš Lauku tīkla mājaslapā http://laukutikls.lv/seminari vai sazinoties ar LLKC uzņēmējdarbības un lauku attīstības konsultanti Valdu Empeli, tālrunis 29445406, e-pasts [email protected].  Tāpat tiek gaidīti visi tie, kuri lēmumu par pasākuma apmeklēšanu pieņēmuši tajā pašā dienā. 

Novados