Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kārķos svinīgi ieliks pamatakmeni jaunajai ražošanas ēkai 1

Šodien, 6. jūnijā, pulksten 14 notiks svinīga pamatakmens ielikšana Kārķu ražotnes ēkai, informē Ērģemes un Kārķu pagastu pārvalžu vadītājs Pēteris Pētersons. Svinīgajā brīdī iecerēts līdz ar pamatakmeni ielikt arī kapsulu ar vēstījumu un vēlējumiem nākamajām paaudzēm. Būs iespējams iepazīties ar jau veiktajiem priekšdarbiem un būvprojektu, kurš jāpabeidz līdz 2021. gada 18. februārim. Svinīgajā pamatakmens ielikšanā piedalīsies novada domes vadība, būvdarbu iepirkumu konkursā izvēlētās firmas – SIA “Bazalts”, būvuzraudzības firma SIA “Marčuks”, kā arī būvdarbu autoruzraudzības veicēja un būvprojekta izstrādātāja SIA “Geo Consultants” pārstāvji. 

P. Pētersons aicina ikvienu pagasta iedzīvotāju un interesentu būt klāt šajā nozīmīgajā brīdī. Jaunā ražotne atradīsies Kārķu pagasta “Zaļkalnos”. Ar to tiek atdzīvināts jau vairāk nekā simts gadu senās mājvietas nosaukums.  

Komentāri 1

nazis.ass

Par būvēšanu skaidrs. Tā arī nesapratu, ko paredzēts šajā "Kārķu ražotnes ēkā" ražot - Kārķus?

pirms gada, 2019.06.06 12:35

Novados