Komisija izvērtēs astoņu pretendentu atbilstību Valkas novada kooperācijas un lauku tūrisma speciālista amatam 1

Uz Valkas novada domes izsludināto konkursu Tūrisma informācijas biroja kooperācijas un lauku tūrisma speciālista amatu pieteikušies astoņi pretendenti.

Novada domes Personāla nodaļas vadītāja Līga Metuzāle informē, ka konkursa termiņš bija aizvadītā piektdiena. Ir saņemti astoņi pieteikumi no  Valkas, novada un kaimiņpilsētas Valmieras iedzīvotājiem, pārsvarā gados jauniem cilvēkiem. Konkursa komisija ar visiem pretendentiem tiksies piektdien. L. Metuzāle atzīst, ka par šo amata piedāvājumu ir liela interese, bet pretendenti pārsvarā savos pieteikumos uzsvaru likuši uz lauku tūrismu, nevis kooperācijas speciālista pienākumiem. Pašvaldība tomēr šajā amatā vēlas redzēt speciālistu, kurš varēs izstrādāt priekšlikumus mājražošanas un kooperācijas attīstībai novada teritorijā, veicināt kooperāciju starp uzņēmējiem, zemnieku saimniecībām un mājražotājiem, kā arī aktivizēt mājražošanu, iesaistot mājražotājus tūrisma apritē. Jāpiebilst, ka pašvaldība šim speciālistam piedāvā nepilnu darba laiku – 0,75 amata likmes ar mēnešalgu 645 eiro pirms nodokļu nomaksas.
Līdz šim šajā amatā strādāja Sniedze Ragže. No 1. augusta viņa veic Valkas mākslas skolas direktores pienākumus.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

645 pirms nodokļiem un 8 pretendenti? Cik Latvijā nabadzīgi cilvēki. Kā par šo naudu var idzīvot? Tas tikai benzīnam un izpriecām. Vai arī grib ķeksi CV. Man Igaunijā brutto 1800, bet strādāju līdz pusdienām un deviņos jau esmu topā lai iepirkt svaigas pirukas.

pirms 2 gadiem, 2019.08.13 12:40

Novados