Konkursā aicina sacerēt skaistākos vārdus sieram 1

Biedrība “Siera klubs”  sadarbībā ar profesionālās izglītības kompetences centru “Ogres tehnikums”  izsludinājusi skolēniem un jauniešiem literāro darbu konkursu “Skaistākie vārdi par sieru” un aicina tajā piedalīties interesentus arī no Smiltenes novada.

Konkursa mērķis ir vecināt jaunās paaudzes interesi un paplašināt viņu zināšanas par Latvijas siera šķirņu dažādību, piena un piena produktu ražotājiem, saimniecībām, ēdieniem un kulināro mantojumu.

Žūrija izvēlēsies labākos iesūtītos darbus iekļaušanai grāmatā līdzīgi kā iepriekšējos izdevumos “Pasakas piena glāzē” un “Piena pasaku kamoliņš”.  Labāko trīs darbu autori saņems naudas balvu.

“Rakstiet ar sirsnību un mīlestību, jo siers, vissenākais produkts, ir ļoti svarīgs gan mūsu valstij, gan mums katram. Tas ir stiprs, cēls, veselīgs un garšīgs piena produkts! Daudzi pasaules slaveni dzejnieki un rakstnieki  ir atstājuši izteiksmīgas rindas par sieru. Sekosim viņu piemēram! Lai Jums izdodas!” jauniešiem novēl biedrības “Siera klubs” valdes priekšsēdētāja Vanda Davidanova.

Konkursā var piedalīties ikviens Latvijas skolēns un skolas vecuma jaunietis vecumā līdz 20 gadiem ar saviem literārajiem darbiem – dzeju, tēlojumu, vēstuli, miniatūru, atspoguļojot konkursa tēmu “Skaistākie vārdi par sieru”.

Konkursa literārie darbi jāiesūta elektroniski uz e-pastu [email protected] līdz šā gada 30. maijam. Darbus var arī papildināt ar zīmējumiem, fotogrāfijām, kolāžām un tamlīdzīgi.

Laureātus paziņos septembrī. Papildus informāciju, tai skaitā par konkursa nolikumu, var uzzināt, sazinoties ar V. Davidanovu pa tālruni 29487375 vai rakstot e pastu  [email protected], vai ar Ogres tehnikuma direktores vietnieci kultūrizglītības un audzināšanas jomā Armandu Auziņu (tālrunis–26491379 , e pasts – [email protected]).

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Ivans Krilovs jau sacerēja fabulu par sieru - Lapsa un vārna.

pirms gada, 2020.02.25 19:57

Novados