Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

KONKURSS: Dos vārdu jaunajiem dzejniekiem

Līdz otrdienai, 18. septembrim, ieskaitot  Smiltenes novada bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa gaidīs Smiltenes jauno dzejnieku – bērnu un jauniešu – pieteikumus, kuri vēlas piedalīties un lasīt savus dzejoļus Dzejas dienu pasākumā.

Šis pasākums notiks septembra – Dzejas dienu mēneša – gaisotnē nākamo piektdien, 21. septembrī, pulksten 15 Smiltenes novada bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā un ir paredzēts visiem skolēniem un jauniešiem no Smiltenes.

“Pasākumā aicināti piedalīties jaunie dzejnieki vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem. Dalībniekiem jāsagatavo trīs līdz pieci dzejoļi par brīvi izvēlētu tēmu, ar kuriem viņi vēlētos iepazīstināt klausītājus. Dzejoļus vērtēs īpaši izvēlēta žūrija, taču vērtēšanas kritēriji būs ļoti draudzīgi. Pārsteigumi un balvas garantētas!” teic Bērnu apkalpošanas nodaļas vecākā bibliotekāre Sanita Lārmane.

Interesentiem līdz 18. septembrim  e-pastā jānosūta pieteikums uz adresi [email protected]. Pieteikums jāsūta brīvā formā, norādot savu vārdu, uzvārdu, klasi un dzejoļu skaitu, kuri sagatavoti nolasīšanai.

Dzejas dienas īpašie viesi būs dzejnieces Elīna Kubuliņa – Vilne, Diāna Prikule, Līga Bruņiniece, Baiba Jaunzema un Dana Ozoliņa, kuras  klausītājiem lasīs savus jaunākos dzejoļus bērnu auditorijai.

Uz pasākumu aicināts ikviens interesents. “Ja Tu dzeju neraksti, nāc un paklausies, ko sarakstījuši citi. Būs pārsteigumi arī klausītājiem!” aicina S. Lārmane. Vairāk informācijas  var uzzināt pa tālruni 64774839 vai rakstot e-pastu uz adresi [email protected].

Pasākuma organizators ir Smiltenes novada bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa sadarbībā ar Smiltenes vidusskolas bibliotēku.

20180913-0925-afisa-1-jpg-mazs.jpg

Novados