Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība "Ziemeļvidzeme" ir reģistrēta uzņēmumu reģistrā 1

Ir saņemta ziņa no Uzņēmumu reģistra, ka kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība "Ziemeļvidzeme" ir reģistrēta uzņēmumu reģistrā. Tas nozīmē, ka drīzumā varēs sākties praktiskā darbība. 

“Beidzot ir noslēdzies ļoti ilgais posms no dibināšanas sapulces līdz kooperatīvas sabiedrības reģistrācijai. Kad dibinājām šo sabiedrību nekad nedomājām, ka valstī esošās prasības un birokrātija būs tik sarežģīta un prasīs tik ilgu laiku. Bet tagad, protams, tiks sperts nākamais solis un krājaizdevumu sabiedrība sāks savu darbu, un tai ir vairāki uzdevumi. Pirmām kārtām jāpiesaista vairāk līdzekļi, lai varētu izsniegt kredītus, jo esošais statūtkapitāls ir ļoti niecīgs (4615.00 EUR) un jāizveido efektīva sistēma kā izvērtēt kredītu pieteikumus. Protams par to mēs ziņosim vēlāk, bet katrā ziņā tā ir ļoti priecīga vēsts, jo tieši krājaizdevumu sabiedrība ir tā kas perspektīvā būtiski ietekmēs ekonomisko attīstību Valkas novadā,” komentē Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Interesanti kuri ir tie lohi, vai netīrās naudas īpašnieki, kuri ieguldīs šajā aferā.
Bankā naudu dod ikvienam, ja biznesaplāns nav feiks. Priekškam vajadzīgas kautkādas kakta iestādes pakalpojumi?

Bet 10 eur es protams ieguldīšu, lai būtu iespēja pieteikt maksātnespēju.

pirms gada, 2018.11.26 20:48

Novados