Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kurš būs “Pavasara cīrulītis”? Strenčos būs mazo vokālistu konkurss

Šo sestdien, 6. aprīlī, pulksten 11 Strenču novada kultūras centrā notiks ikgadējais novada mazo vokālistu konkurss “Pavasara cīrulītis”.

Šogad uz to mazos dziedātājus aicina Mazā Raganiņa (Madara Vīksniņa) no smilteniešu iestudētā muzikālā uzveduma ar tādu pašu nosaukumu. Uzveduma pamatā ir Vācijas bērnu rakstnieka Otfrīda Preislera stāsts par kādas raganiņas dzīvi, kura izdarīja pārkāpumu lielajā raganu saietā Valpurģu naktī un tādēļ visu gadu cenšas būt laba. 

Mazos dziedātājus līdz sešu gadu vecumam ieskaitot konkursam “Pavasara Cīrulītis 2019” var pieteikt līdz 1. aprīlim pulksten 17, sūtot pieteikumu uz e-pastu [email protected] (pieteikuma anketa ir pieejama pašvaldības mājaslapā www.strencunovads.lv).
Konkursu rīko  Strenču novada kultūras centrs sadarbībā ar Strenču novada domi, lai veicinātu pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu muzikālo spēju attīstību un rosinātu bērnu interesi par mūziku un izpildītāja mākslu. Konkursā var piedalīties visi Strenču novada teritorijā dzīvojošie bērni līdz sešu gadu vecumam (ieskaitot).

Dalībniekam repertuārā ir jāiekļauj viena dziesma pēc brīvas izvēles, tai jāatbilst izpildītāja vecumam un balss spējām. Dziesmu drīkst izpildīt a cappella, mūzikas instrumentu vai fonogrammu pavadījumā. Konkurss ir atklāts, to var klausīties visi interesenti.

Dalībnieku sniegumu vērtēs žūrijas komisija trīs cilvēku sastāvā. Vērtēšanas kritēriji ir izvēlētā priekšnesuma sarežģītības pakāpe, priekšnesuma mākslinieciskā kvalitāte un dalībnieka vizuālais tēls.

Uzvarētājs saņems galveno balvu “Pavasara Cīrulītis 2019”, bet katram konkursa dalībniekam  tiks pārsteiguma balviņa.

Novados