Latvija pakrata kaimiņiem ar pirkstu, bet Lietuvu un Igauniju dzeltenajā sarakstā neiekļauj 2

Kaut Lietuvā saslimušos skaits ar Covid - 19  jau pārsniedz noteiktos 16 uz 100 000 iedzīvotājiem, ne Lietuvu, ne Igauniju Latvija šodien neiekļāva to valstu sarakstā, no kuras atgriežoties ir jāievēro 14 dienu pašizolācija. Tā lēma valdība.

Satraukums par tuvākā kaimiņa – Igaunijas nokļūšanu dzeltenajā sarakstā Valkas un arī Valgas iedzīvotājos radīja lielu satraukumu. Kas notiks ar robežšķērsošanu, kā tiksim uz darbu, bērnudārzu vai skolu? Mēļoja abpusrobežas, protams, sabiezinot krāsas un daloties ar variantiem. Pavisam oficiāli „Ziemeļlatvija” var apliecināt, ka vismaz nedēļu varam uzelpot – nekādu ierobežojumu doties uz Igauniju un Lietuvu mums nav.

„Lietuva un Igaunija netiek iekļauta tā dēvētajā valstu dzeltenajā sarakstā, līdz ar to Baltijas valstīs vēl vismaz nedēļu nebūs ar Covid-19 saistīto ceļošanas ierobežojumu. Sēdes sākumā veselības ministre Ilze Viņķele (AP) informēja, ka kaimiņvalstis ir pielikušas visas pūles, lai, ņemot vērā šodienas datus par saslimšanu ar Covid-19 Igaunijā un Lietuvā, vismaz uz nedēļu vēl saglabātos iespēja brīvi ceļot Baltijas valstīs,” ziņo aģentūra LETA.


Komentāri 2

bukse1962

Kārtējo reizi dara ko grib pieļaujot visādus izņēmumus priekš kam nosaka normas ,bet ievērošanu nosaka kam patīk, kad beidzot domās par iedzīvotāju veselību nevis politiku vai sadraudzību,tas pats kā ar diplomātu pasu īpašniekiem kam neeksistē pašizolāciju ievērošana.

pirms 7 mēnešiem, 2020.09.04 19:51

bezugunsnavdumu

Sēdi mājas un neslimosi.

pirms 7 mēnešiem, 2020.09.04 21:06

Novados