Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas – Igaunijas pierobežas pašvaldības paraksta sadarbības līgumu par pierobežas ceļu sakārtošanu

Šā gada 3. oktobrī Igaunijas pilsētā Abja-Paluoja notika Igaunijas-Latvijas darba grupa par pierobežas joslā rekonstruējamo ceļa posmu noteikšanu, prioritizēšanu un koordinēšanu.

Darba grupas tikšanos organizēja Igaunijas Mulgi pašvaldība sadarbībā ar Igaunijas republikas Finanšu ministriju un tajā tika parakstīts sadarbības līgums starp Igaunijas Mulgi un Valgas apriņķiem un Latvijas Valkas, Rūjienas, Mazsalacas un Naukšēnu novadiem.

Saprašanās memoranda mērķis ir veicināt sadarbību starp iesaistītajām pusēm un rast kopīgu rīcības plānu.

“Uzskatu, ka ir ļoti svarīgi arī Latvijas-Igaunijas programmas līdzekļus ieguldīt infrastruktūrā. Šajā gadījumā mēs runājām par ceļiem pierobežā un tiltu Valkā-Valgā, jo vidējā un ilgākā termiņā tieši šādas investīcijas veicina pierobežas reģiona ekonomisko attīstību.

Šajā tikšanās reizē mēs vienojāmies par kopīgu rīcību, lai panāktu, ka līdzekļi augšminētajam mērķim tiktu paredzēti,” komentē Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

Novados