Latvijas un Igaunijas robežu uzrauga no helikoptera 3

Garajās Lieldienu brīvdienās vairākas reizes virs Valkas un Valgas lidoja helikopters. Iedzīvotāji aicināja “Ziemeļlatviju” noskaidrot, kāpēc tik bieži redzams šis lidaparāts. 

Novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis aicina cilvēkus lieki nesatraukties, jo jau kādu laiku igauņu robežsargi ar helikopteru kontrolē valsts zaļo robežu. Pašvaldības vadītājs pieļauj, ka tas ir saistībā ar stingrās robežkontroles ieviešanu un Igaunijas robežas slēgšanu, lai samazinātu “Covid-19” izplatību. 

Komentāri 3

nazis.ass

Ko tikai neizdomā, lai cīnītos ar vīrusu! Jēga tādam pasākumam būtu, ja vienā valstī vīruss būtu, otrā nebūtu. Tagad, kad vīruss nekontrolēti izplatās iekšzemē gan vienā, gan otrā pusē, iespējas, ka tas nāks pāri robežai, ir pašas niecīgākās. Būvēt uz robežas frontes līniju ir bezjēdzīgi, jo tas pienāks no aizmugures. Cauri robežpunktiem izbrauc simtiem mašīnu, iziet simtiem cilvēku. Vai tiešām ir vērts celt gaisā helikopteri, lai novērotu zaļo robežu?

pirms gada, 2020.04.17 14:20

jaanis100

Igauņu tautības cilvēks ar dubļiem nošķiestā džipā (Igaunijas Nr. zīmes) krauj cigarešu blokus un alkohola kastes. Vai viņš robežu šķērsoja legālajā vietā?

pirms gada, 2020.04.18 07:03

bezugunsnavdumu

Ķer tos kuri pārnes šmigu. Jo tiem kuri ved ķipa braucot uz darbu, atļauju anulē paziņojot darbadevējam.
Koronas 'dēl Igaunijai labas izredzes apkarot tautas nodzeršanos.

pirms gada, 2020.04.22 12:26

Novados