Liela interese par vakanci pašvaldībā

Vēl līdz 17. augustam konkursa prasībām atbilstoši kandidāti var pieteikties Valkas novada domes izsludinātajam konkursam uz Elektronisko plašsaziņas līdzekļu speciālista amatu.

Pašvaldības Personāla nodaļas vadītāja Līga Metuzāle uzsver, ka jaunajam amata kandidātam darba pienākumi būs jāveic tikai noteiktu laiku. Pašlaik uz šo vakanci bija pieteikušies seši gados jauni pretendenti, bet divi pēc izskaidrošanas, ka nevarēs darbu apvienošanas kārtībā strādāt tikai attālināti, savas kandidatūras atsauca. Patlaban ir četri pretendenti, kas piedalīsies konkursā, – trīs puiši un viena meitene. Uz šo amatu pretendē gan vietējie, gan arī kaimiņu novadu iedzīvotāji. Pašvaldība sola speciālistam maksāt 830 eiro lielu mēnešalgu pirms nodokļu nomaksas.

Visi kandidāti septembra pirmajā pusē tiks aicināti uz darba interviju, jo vairāki konkursa komisijas locekļi patlaban ir atvaļinājumā.
Elektronisko plašsaziņas līdzekļu speciālistam ir gana daudz amata pamatpienākumu. Piemēram, viņam jāpārzina ziņu žurnālistikas un audiovizuālā darba procesa veidošanas pamatprincipi un tehnoloģiju specifika; jāseko līdzi pašvaldības aktualitātēm; jāvāc, jāapstrādā, jāanalizē un jāsniedz aktuālā informācija foto, audio-video formātā; jāfilmē un jāmontē videosižeti; jāveido un jāizplata aktuālā informācija sociālajos tīklos; jākoordinē sadarbība ar nevalstiskajām organizācijām un sporta klubiem, kā arī jāatbild par pašvaldības mājaslapas saturu.

Elektronisko plašsaziņas līdzekļu speciālists ir viens no novada domes priekšsēdētāja Venta Armanda Kraukļa sekretariāta darbiniekiem. Sekretariātu vada Inguna Medne.     

Novados