Lielā Talka Valkas novadā 3

Šo sestdien, 27.aprīlī, visā Latvijā norisināsies Lielā talka. Arī Valkas novadā, aicinām būt aktīviem un padarīt vienu Latvijas stūrīti krietni skaistāku un tīrāku.

Valkā talkas atbalstītāji aicināti pulcēties pie Valkas pilsētas kultūras nama 27. aprīlī  plkst. 9.00.

Šogad, talkotāji aicināti ne tikai vākt atkritumus, bet arī tos vācot šķirot. Talkotāji tiks nodrošināt ar darba cimdiem un divu krāsu atkritumu maisiem - zilie maisi būs domāti platsmasai, bet baltie - parējiem atkritumiem.

Valkas pilsētā talkošanas objekti būs:

  • Zāģezera apkārtne;
  • Brīvdabas estrāde;
  • Vecās dzelzsceļa sliedes Poruka ielā līdz Rīgas ielai;
  • Brāļu kapu teritorija.

Visi talcenieki tiks cienāti ar siltiem pīrādziņiem un kvasu vai siltu tēju, atkarībā no laikapstākļiem.

Arī Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas saime jau ir paspējusi sniegt savu ieguldījumu talkošanā, palīdzot sakopt Valkas pagasta Lugažmuižas parku, teritoriju ap ēku Ausekļa ielā 5 un citas vietas.

Arī Vijciemā, Lielā Talkā norisināsies 27. aprīlī.

Plkst. 8.00 talkotāji aicināti pulcēties pie bijušā bērnudārza, lai turpinātu pagājušajā gadā iesāktos Celīškalna sakopšanas darbus. Līdzi jāņem motorzāģus (ar degvielu un eļļu nodrošināsim), cirvjus, grābekļus un jebkādus citus darba rīkus, kas var noderēt meža taku sakopšanai.

Talkošana paredzēta līdz plkst. 12:00, pēc tam plkst. 14:00 kopīgi dosimies uz Vijolīšu valsi Vijciema Tautas namā vai arī ir iespēja ar autobusu braukt uz HK "Vijciems" finālspēli Valmierā (vietu skaits ierobežots).

Sīkāka informācija par talku, kā arī vietu rezervēšana autobusā sazinoties ar Vijciema un Zvārtavas pagastu pārvalžu vadītāju Valdi Šaicānu (tālr.29145365).

Zvārtavas pagastā Lielā Talka norisināsies 26.aprīlī. Pulcēšanās plkst. 9:00 pie Ozolu sākumskolas.

Līdzi ņemam grābekļus, darba cimdus un citus dabas sakopšanai nepieciešamos darba rīkus.

Pēc labi padarīta darba, visi talcenieki tiks nodrošināti ar gardām pusdienām.

Kārķu pagastā sakopsim Lustiņdruvu - Kārķu Meža dienu laikā - 4.maijā. Talkosim, lai būvētu jaunus elementus, attīrītu slaveno ellītes aizu un veidotu jaunas takas!

Komentāri 3

bezugunsnavdumu

Padomju svētki dīkdieņiem.
Brīvdienām jābūt saturīgām. Vakardien bija jūra un nakstsnīgā Rīga, sodien pa dienu miegs, bet vakarā jāizdomā ko jaunu.

pirms 2 gadiem, 2019.04.27 10:27

lukiasmi

Patiesā versija.
Brīvdienām jābūt saturīgām. Vakardien bija 4 litri lētā alus un naksnīgais Valkas Jockers, šodien pa dienu miegs, bet vakarā jāizdomā kā no mammas nodiedelēt vēl kādu naudiņu...

pirms 2 gadiem, 2019.04.27 19:40

bezugunsnavdumu

Tev ļoti interesantas brīvdienas. Pa vidu vēl vari lasīt Kraukļa vēstnesi par nākotnes Valkas attīstības plāniem.

pirms 2 gadiem, 2019.04.28 09:00

Novados