“Lielās Talkas” ietvaros Valkā viesosies Valsts prezidents 1

Sestdien, 16. maijā visā Latvijā norisināsies “Lielā Talka 2020”. Jau otro gadu pēc kārtas līdz ar Lielās talkas kustību notiks arī Ideju talka, kad ikviens ir aicināts nākt klajā ar savām domām, kas ilgtermiņā var nodrošināt Latvijas ilgtspēju, domājot ne tikai par to, kā atkritumus samazināt, bet kā tos neradīt. Ar šo gadu Lielā talka uzsāk sadarbību ar biedrību “1836”, akcentējot Latvijas 1836 kilometru garās pierobežas sakopšanu un labiekārtošanu. Jau pie esošajiem 34 ceļa stabiem, papildus plānots ierakt 100 ceļa stabiņus.

Lielās Talkas ietvaros Valkas novadā viesosies Latvijas Valsts prezidents Egils Levits. Valsts prezidents kopā ar biedrību “1836” un Valkas novada domes pārstāvjiem papildinās 1836 ceļu ierokot jaunu stabiņu un sakopjot apkārtni krustojumā pie Valkas pagasta “Žuldiņām”.

Talkas laikā tiks ievēroti visi valstī noteiktie drošības pasākumi, t.i. vienlaikus talkā piedalīsies ne vairāk kā 25 cilvēki, ievērojot 2m distanci vienam no otra.

Pēc tam, Valkas uzņēmuma SIA “PEPI RER” jaunuzceltajā ražošanas ēkā Varoņu ielā 29A, Valkā notiks diskusija par Valkas novada nākotnes attīstību videi draudzīgā veidā. Diskusijā piedalīsies dažādu vecumu grupu sabiedriski aktīvie Valkas novada iedzīvotāji.

Arī pārējie Valkas novada iedzīvotāji aicināti piedalīties Lielajā Talkā sakopjot savu īpašumu vai kādu no sekojošām vietām pilsētā, ievērojot visus drošības pasākumus.

Valkā aicinām sakopt:

  • Zāģezera apkārtni;
  • Valkas estrādes teritoriju;
  • Mežaparka teritoriju.

Valkas pašvaldība nodrošinās talkotgribētājus ar atkritumu maisiem, bet aicinām katram līdzi paņemt savus cimdus un grābekli.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Valstī ir ĀRKĀRTAS SITUĀCIJA, kāda pie velna talka? Pietrūks mums igauņijas alkānu, vēl šīs no Rīgas baciļus atvedīs.

pirms gada, 2020.05.13 19:14

Novados