Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lugažu muižā apbalvos dzejas konkursa “Tu arī mani spēsi izpildīt” laureātus

Šodien, 12. oktobrī, pulksten 14.30 Valkas pagasta saieta namā “Lugažu muiža” trešo gadu pēc kārtas notiks dzejnieces Velgas Kriles vārdam veltītā dzejas autoru – iesācēju konkursa “Tu arī mani spēsi izpildīt” laureātu apbalvošanas pasākums.

Saieta nama “Lugažu muiža” vadītāja Zane Mīļā stāsta, ka uz pasākumu uzaicināti visi 29 iesūtītās dzejas autori, kas dzīvo dažādās Latvijas vietās, piemēram, Saldū, Madonā, Neretā, Rīgā un Valkā. Literārie darbi ir iesūtīti arī no Anglijas galvaspilsētas Londonas.
Darbus vērtēja žūrija: valcēniete dzejniece Anita Anitīna, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāja Rainelda Popdjakunika, bijusī valcēniete, dzejniece, tulkotāja, Rakstniecības un mūzikas muzeja darbiniece Zane Brūvere-Kvēpa un viņas kolēģe Liega Piešiņa. 

Konkursa laureāts iegūs naudas balvu – 100 eiro. Tradicionāli konkursa dalībnieki saņems vietējās keramiķes Skaidrītes Bondares veidotos svečturus.

Pasākumā muzicēs dziesminieks Dinārs Gulbis, kurš pēdējos gados piedalās dzejniecei V. Krilei veltītajā pasākumā “Velgas diena”. D. Gulbis izpilda dziesmas ar V. Kriles vārdiem.

20191012-1157-145078-5d9d83be70c9a.jpg

Novados