Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Muzeju naktī aicina uz Smiltenes novadu

Eiropas Muzeju nakts pasākumi un to piedāvājums ik gadu kļūst bagātīgāks Smiltenes novadā, arī apmeklētāju ierodas krietni vairāk kā pirmsākumos. Šogad uz Muzeju nakti 18. maijā aicina gan Smiltenes novada muzejs Mēru muižā, gan Kleperu meža un senlietu muzejs Launkalnes pagastā, gan arī palsmanieši.

Smiltenes novada muzejā sestdien, 18. maijā, Muzeju nakts ietvaros iedzīvotājus gaidīs jau no pulksten 20 līdz pat 23. Pulksten 20 ar savas unikālās balss skanējumu priecēs Latvijā pazīstamais dziesminieks Kārlis Kazāks. Labos laikapstākļos koncerts notiks muižas parkā, tāpēc līdzi ņemt ērtus sēžamos. Pulksten 21 paredzēta karameļu darbnīca maziem un lieliem. Bet pulksten 22 gaidāms ugunsšovs “Sout of flames”. Ieeja bez maksas. 

18. maija vakarā no pulksten 18 līdz pat pusnaktij Muzeju nakts dalībniekus gaidīs Kleperu ģimene Launkalnes pagastā “Lejas Kleperos” uz pasākumu “Varoņi – vakar un šodien jeb meklējam varoņus”. Būs iespēja darboties praktiski, piedaloties interaktīvajā spēlē “Varonis” un citās aktivitātēs, izmēģināt, kā top tāšu taure, medaļa varonim, slavas alejas veidošana un citas varonīgas aktivitātes, kā arī fotoorientēšanās. Kleperu ģimenes saimniece Līga aicina ģērbties atbilstoši laikapstākļiem un āra aktivitātēm.

Šogad palsmaniešiem būs sava Palsmanes Muzeju nakts, kuras ietvaros 18. maijā no pulksten 18 līdz 21 ikvienam būs iespēja ielūkoties “Palsmanes vēstures stāstos” muižas pilī, baznīcā, pamatskolā, bērnudārzā, pagastmājā un pat ēdnīcā.

20190518-1028-muzeju-nakts-meru-muiza.jp

20190518-1028-muzeju-nakts-palsmane.jpg

Novados