Nākamnedēļ Valkā plānota divu ēku demontāža 3

Projekta „Valgas – Valkas Dvīņu pilsētas centra attīstība” ietvaros nākamnedēļ plānots nojaukt divas ēkas – sarkano ķieģeļu robežbūdiņu pie tiesas (Rīgas iela 1) un veco tirgus ēku (Rīgas iela 7a).

Informējam, ka saistībā ar ēku demontāžas jeb nojaukšanas darbiem iespējams troksnis, kā arī nebūtu vēlams atstāt automašīnas tirgus laukuma teritorijā Rīgas ielā 7a un Rīgas ielā 1.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Abu ēku nojaukšanas rezultātā pāri paliks būvgruži, tai skaitā sarkanie ķieģeļi, logi u.c., ko potenciāli būtu iespējams izmantot atkārtoti.

Ja Jums ir interese par šo būvgružu atkārtotu izmantošanu, lūdzam sazināties ar Renāru Avotiņu, tālr. 26110478.

Komentāri 3

bezugunsnavdumu

Beidzot. Īpaši vajag nojaukt robežsargu būdu, ļoti traucēs šupolēm un mega parkam ar skatu uz Selver parkingu - piemineklim kā izsiamniekot 3 miljonus naudas ņemtas no Valsts kases ar atlikto maksājumu, mazbērniem.

pirms gada, 2019.12.12 12:31

bezugunsnavdumu

Būvgrūžus ņemt neiesaku, sarkanais psrs kieģelim ļoti augstas izredzes sabojāt riepas.
Valgabetoon tirgo granti pa 20 eur tonnā, ja nu kādam vajag piebērt kautko. Bet pamatu mūrēšanai turpat tirgo sakarīgus akmeņus.

ŠO divu ēku būvgrūžus iesaku vest Krauklim, lai būvē ligzdu.

pirms gada, 2019.12.12 12:32

bezugunsnavdumu

Un tirgo Valgabetoon apjoma kaut spaini, ja nu kādam nav piekabes. Var vest cik vajag, vai cik iet vieglā auto maisos, tur smalki elektroniskie svāri. Piebrauc pie vīriem, ierada kaudzi, ber maisā, svaro, maksā un ved mājās.

pirms gada, 2019.12.12 12:34

Novados