No 12. oktobra izmaiņas vairākos Smiltenes maršrutos

Izvērtējot pieprasījumu pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem, no 2020. gada 12. oktobra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5409 Smiltene–Aumeistari–Gauja–Gaujiena, Nr.6686 Smiltene–Trikāta–Strenči–Smiltene un Nr.6597 Smiltene–Strenči–Smiltene.

Lai skolēni varētu nokļūt Gaujienas izglītības iestādēs un pēc tam – atpakaļ mājās, maršruta Nr.5409 Smiltene–Aumeistari–Gauja–Gaujiena autobuss, kas no Smiltenes autoostas darbadienās izbrauc plkst.6.40 un 15.10, kursēs līdz pieturai Gaismas. Savukārt reiss pieturā Gaismas darbadienās tiks uzsākts plkst.7.50 un 16.35 (līdz šim tika uzsākts pieturā Gaujiena).

Maršruta Nr.6686 Smiltene–Trikāta–Strenči–Smiltene reiss Smiltenes autoostā otrdienās un ceturtdienās tiks uzsākts plkst.7.33 (līdz šim tika uzsākts plkst.7.20). Ņemot vērā, ka atsevišķās pieturās autobusā neiekāpj gandrīz neviens pasažieris, autobuss pasažieru apmaiņu neveiks vairs pieturā Kazruņģis, Bidži, Višķi, Jaunlēlītes un Liberti. Tā vietā tas apstāsies pieturā Atpiļi un Trikātas pagrieziens. Autobuss, kas no Smiltenes autoostas izbrauc tajās pašās dienās plkst.14.30, arī kursēs tāpat. Tādējādi saīsināsies kopējais reisu garums un izpildes laiks, kā rezultātā pasažieri galamērķī varēs nokļūt ātrāk.

Papildus tam maršruta Nr.6597 Smiltene–Strenči–Smiltene reiss Smiltenes autoostā pirmdienās, trešdienās un piektdienās tiks uzsākts plkst.7.33 (līdz šim tika uzsākts plkst.7.20). Šis un autobuss, kas no Smiltenes autoostas izbrauc plkst.13.45, arī turpmāk apstāsies pieturā Atpiļi un Trikātas pagrieziens, bet pasažieru apmaiņu vairs neveiks pieturā Kazruņģis, Bidži, Višķi, Jaunlēlītes un Liberti.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Novados