Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No 14. janvāra gaidāmas izmaiņas maršrutā Smiltene–Krūklanti–Launkalne–Mežciems–Pamatskola, Smiltene–Mežciems–Launkalne–Smiltene, Smiltene–Ķieģeļceplis–Launkalne–Smiltene, Valmiera–Bērzaine–Vākšēni–Valmiera un Rūjiena–Arakste–Rūjiena

Nodrošinot ērtākus sabiedriskā transporta pakalpojumus un izvērtējot pasažieru plūsmu, no 2019. gada 14. janvāra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5421 Smiltene–Krūklanti–Launkalne–Mežciems–Pamatskola, Nr.5423 Smiltene–Mežciems–Launkalne–Smiltene, Nr.5424 Smiltene–Ķieģeļceplis–Launkalne–Smiltene, Nr.6619 Valmiera–Bērzaine–Vākšēni–Valmiera, Nr.6649 Rūjiena–Arakste–Rūjiena.

Ņemot vērā pasažieru plūsmu, maršruta Nr.5421 Smiltene–Krūklanti–Launkalne–Mežciems–Pamatskola reiss, kas Smiltenes autoostā tiek uzsākts mācību laikā darbadienās plkst.6.15, kustību sarakstā iekļauj pieturvietu Lizdoles pagrieziens, bet virzienā no Menskām uz Mežciemu izslēdz pieturvietu Smiltenes pagrieziens.

Maršruta Nr.5423 Smiltene–Mežciems–Launkalne–Smiltene autobuss no Smiltenes autoostas turpmāk izbrauks mācību laikā darbadienās plkst.14.25 (līdz šim tas izbrauca plkst.14.23). Sakarā ar zemo pasažieru plūsmu autobuss vairs nepieturēs pieturvietā Brantu pagrieziens, Lazdukalns un Ķieģeļceplis. Savukārt maršruta Nr.5424 Smiltene–Ķieģeļceplis–Launkalne–Smiltene reiss, kas Smiltenes autoostā tiek uzsākts mācību laikā darbadienās plkst.16.25, kustību sarakstā iekļauj pieturvietu Vārniņas, kā rezultātā tiek mainīta maršruta shēma.

Lai vienā laikā vienā ceļa posmā netiktu dublēti vairāki reisi, maršruta Nr.6619 Valmiera–Bērzaine–Vākšēni–Valmiera autobuss no Valmieras autoostas turpmāk izbrauks no pirmdienas līdz sestdienai plkst.12.00 (līdz šim tas izbrauca plkst.12.20).

Izvērtējot pasažieru plūsmu, maršruta Nr.6649 Rūjiena–Arakste–Rūjiena reiss, kas Rūjienas autoostā tiek uzsākts sestdienās un skolēnu brīvdienās trešdienās plkst.6.50, sestdienās – plkst.11.15 un skolēnu brīvdienās trešdienās – plkst.16.00, turpmāk kustību sarakstā iekļaus arī pieturvietu Jekši, Dirlas un Tiltgaļi. Savukārt autobuss, kas no Rūjienas autoostas izbrauc mācību laikā darbadienās plkst.16.00, pasažieru apmaiņu vairs nenodrošinās pieturvietā Liepas, un virzienā uz Inčukalnu tiek iekļauta pieturvieta Arakste, Tiltgaļi, Mauzas, Dirlas, Kroņi, Jekši, SCO un Eriņi. Šajā maršrutā reiss no Rūjienas autoostas turpmāk tiks uzsākts mācību laikā darbadienās plkst.6.35 (līdz šim tika uzsākts plkst.6.25).

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu. Atgādinām, ka sabiedriskā transporta reisu skaitu un laikus nosaka pasažieru plūsma, savukārt statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažierus aicinām ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Novados