No 25. marta gaidāmas izmaiņas maršrutā Rīga–Valka, Rēzekne–Valmiera un Rīga–Valmiera 1

Ņemot vērā pasažieru un autobusa vadītāju ierosinājumus, kā arī lai nodrošinātu darba un atpūtas režīma ievērošanu šoferiem, no 2019. gada 25. marta gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.7600 Rīga–Valka, Nr.7840 Rēzekne–Valmiera un Nr.7599 Rīga–Valmiera.

Balstoties uz iedzīvotāju ierosinājumiem, maršruta Nr.7600 Rīga–Valka reisa, kas Rīgas starptautiskā autoostā tiek uzsākts plkst.18.35, kustību sarakstā tiks iekļauta pieturvieta “Teika” un “Jugla”. Savukārt maršruta Nr.7840 Rēzekne–Valmiera autobuss, kas no Valmieras autoostas izbrauc plkst.8.40 un no Rēzeknes autoostas – plkst.16.20, maina apstāšanās laiku pieturvietās, nemainot pienākšanas un atiešanas laiku galapunktā.

Lai autobusu vadītājiem būtu atbilstošs darbalaiks, maršruta Nr.7599 Rīga–Valmiera autobuss no Rīgas starptautiskās autoostas turpmāk izbrauks katru dienu plkst.9.00 (līdz šim izbrauca plkst.8.50).

Aicinām iedzīvotājus pirms plānotā brauciena pārbaudīt autobusa kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai jautājumu gadījumā sazināties ar pasažieru pārvadātāju.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu. Atgādinām, ka sabiedriskā transporta reisu skaitu un laikus nosaka pasažieru plūsma, savukārt statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažierus aicinām ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Komentāri 1

Novados