No 7. decembra stingrāk kontrolēs ieceļotāju "Covidpass" anketas 1

No pirmdienas, 7. decembra, Valkā uz Semināra un Rūjienas ielās esošajiem Latvijas - Igaunijas robežpunktiem būs pastiprināta Valsts robežsardzes kontrole, portālu “Ziemeļlatvija” informēja Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Ivo Leitis.

Robežsardzes darbinieki pārbaudīs vai iebraucējam Latvijā ir aizpildīta “Covidpass.lv” ieceļotāju apliecinājuma anketa. Iebraucējiem Latvijā robežsargiem būs jāparāda saņemtais QR kods.

Robežas netiek slēgtas un visi iepriekšējie nosacījumi paliek spēkā.

Atgādinām, ka kopš 12. oktobra, šķērsojot Latvijas Republikas robežu, obligāti ir jāaizpilda elektroniskā anketa. Anketa ir pieejama no jebkuras viedierīces un aizpildāma īpašā tīmekļvietnē www.covidpass.lv.

Valkas novadā un Valgas pagastā (Igaunijas Republika) deklarētajiem iedzīvotājiem elektroniskā apliecinājuma anketa jāiesniedz vienu reizi 30 dienās. Tas pats attiecas arī uz personām, kuras ikdienā dodas uz darbu, izglītības iestādi, vai medicīnas iestādi saņemt ārsta nozīmētus veselības aprūpes pakalpojumus, kas nav pieejami Latvijas teritorijā.

Pēc anketas aizpildīšanas, uz e-pastu atnāks sistēmas automātiski sagatavots e-pasts, kurā minēts, ka jāievēro pašizolācija, bet uz Valkas novadā un Valgas pagastā (Igaunijas Republika) deklarētajiem iedzīvotājiem, kuri ikdienā šķērso Latvijas Republikas sauszemes robežu ar Igaunijas Republiku, ja viņi nepārvietojas ārpus Valkas un Valgas pašvaldību administratīvajām teritorijām tas neattiecas. Tātad, Valkas novada iedzīvotāji var turpināt brīvi pārvietoties pa visu Latvijas teritoriju, kā arī Valgas pagastu, neievērojot pašizolāciju.

Komentāri 1

kurkulis13

............. uz Valkas novadā un Valgas pagastā (Igaunijas Republika) deklarētajiem iedzīvotājiem, kuri ikdienā šķērso Latvijas Republikas sauszemes robežu ar Igaunijas Republiku, ja viņi nepārvietojas ārpus Valkas un Valgas pašvaldību administratīvajām teritorijām tas neattiecas.
Nu tik tālu ir skaidrs, ka var pārvietoties tikai Valkas pagasta robežās
Vet lasām tālāk: ............" Tātad, Valkas novada iedzīvotāji var turpināt brīvi pārvietoties pa visu Latvijas teritoriju,......."
Sanāk pretruna. no sākuma var tikai pagasta robežās, tagad jau visas Latvijas teritorijā. Kāds ir sapīpējies kaut ko pamatīgi. Un šis raksts par pārvietošanos ir balstīts tikai un vienīgi uz pieņēmumiem nevis likumu. Tā kā esiet uzmanīgi lai nenonākat problēmās

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.07 11:18

Novados