Noslēdzies konkurss “Esi uzņēmējs Smiltenes novadā!”

Ir noslēdzies kārtējais Smiltenes novada domes konkurss “Esi uzņēmējs Smiltenes novadā!” ar mērķi sniegt atbalstu sava novada uzņēmumu un fizisko personu projektiem, kas tiek realizēti Smiltenes novadā un kuru rezultātā tiek radīti jauni produkti un pakalpojumi vai izveidotas jaunas darbavietas.

Šogad  konkursā tika iesniegti septiņi projektu pieteikumi, atbalstīti ir seši projekti, informē Smiltenes novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja Ira Punkstiņa. Līdzfinansējums 1338,99 eiro apmērā piešķirts projektam “Kondicioniera uzpildes iekārtu iegāde”. Tā mērķis ir iegādāties kondicioniera uzpildes staciju, lai nodrošinātu lauksaimniekiem izbraukumu pakalpojumu – kondicioniera uzpildi tehnikai.

Projekta “Annes Laivas-2” mērķis ir iegādāties trīs dažāda izmēra un materiāla hidrotērpus, lai veidotu specializētus trīs stundu ilgus braucienus ar jūras kajakiem un SUP dēļiem Gaujas upē rudens, ziemas un pavasara mēnešos. Līdzfinansējums tiek piešķirts 2816,00 eiro apmērā.

Projektam “Fotopakalpojumu klāsta paplašināšana” ar mērķi paplašināt piedāvāto pakalpojumu klāstu, klasiskai fotogrāfijai pievienojot aerofoto, tiek piešķirts 2201,60 eiro liels līdzfinansējums. Projekts “Labiekārtošanas un atpazīstamības objekti SIA “Amberfarm” tūrisma aktivitāšu attīstībai” saņems līdzfinansējumu 2880 eiro apmērā.

Projektam “Instrumentu un iekārtu iegāde” rotācijas lāzerniveliera iegādei, kas nepieciešams uzņēmuma darbības uzlabošanai, tiek piešķirts daļējs līdzfinansējums 800 eiro apmērā. Projekta “Specializētā dārza traktora iegāde” mērķis ir iegādāties specializēto dārza traktoru “Grillo Climber”, lai sniegtu plašāku un kvalitatīvāku piedāvājumu klāstu pakalpojuma ņēmējiem. Arī šim projektam tiek piešķirts daļējs līdzfinansējums 1963,41 eiro apmērā.

Novados