Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēdzies konkurss “Mans mīļais mājdzīvnieks!”

Ir noslēdzies laikraksta “Ziemeļlatvija” organizētais fotokonkurss “Mans mīļais mājdzīvnieks!”, kurā tika aicināts piedalīties ikviens, iesūtot sava mīluļa – mājdzīvnieka fotogrāfiju un nelielu komentāru par viņa vasaras piedzīvojumiem. Atsaucība konkursam bija liela – 31 dalībnieks,  kas iesūtīja kopā 78 fotogrāfijas un vienu video. Saņēmām kaķu un kaķēnu, suņu un pat zirga fotogrāfijas un īsus stāstiņus par vasarā piedzīvoto. 

Liels paldies visiem, kuri piedalījās fotokonkursā “Mans mīļais mājdzīvnieks!”:  Letīcijai Ķīkulei, Elīzai Evelīnai Pētersonei, Madarai Kundziņai, Gaidai Pielei, Signei Linkumai, Laumai Marjanovai, Ilzei Marjanovai, Ilritai Lielausei, Andai Dingai, Dacei Skaidrajai, Ievai Berezovskai, Dailai no atpūtas un sporta kompleksa "Trīssaliņas" par iesūtīto Paulas Šmulānes uzņemto foto, Ilutai Mednei, Armandam Bērziņam, Vinetai Lūsei, Irinai Burlakovai, Annai Burlakovai, Kristiānai Vincjunai, Evai Kolosovai, Līgai Jaroslavskai, Agnesei Pētersonei, Kristīnei Netlei, Lainei Kvitkai, Sabīnei Savurenkovai, Elīzai Platajai, Sanitai Lārmanei, Felicitai Annijai Kalniņai, Sanitai Krievānei, Dacei Fišmeisterei, Aināram Pušpuram un Irēnai Dergačai.

Par fotokonkursa “Mans mīļais mājdzīvnieks!” labāko bilžu iesūtītājiem tiek atzīti un redakcijas balvas saņem: 

Signe Linkuma – Andra Kolberga grāmatu “Bise un kapakmens” un krūzīti “I’mperfekt” par fotogrāfiju, kurā redzama kaķenīte Grieta atpūšamies aiz loga rūtīm. Ilrita Lielause – žurnālu komplektu “Iekārto Māju”, “Atvaļinājums.lv”, “Ilustrētā Zinātne” un “Dari Pats”. Ilrita bija iesūtījusi vairākas fotogrāfijas ar viņu mīļajiem mājdzīvniekiem, kur iemūžinātas dažādas aktivitātes kopā ar ģimeni. Žurnālu komplektu “Ilustrētā Pasaules Vēsture”, “Dārza Pasaule” un “Veselība” par iesūtītajām fotogrāfijām, kurās redzams mīlulis pirmssvētku gaidās, saņem Gaida Piele. Anda Dinga par fotogrāfiju, kas pārsteidz, jo tajā redzams, kā kaķis iemanījies līst pa sienu, saņem Vitālija Judina grāmatu “Torņi un vīns”. Kārļa Skalbes grāmatu “Pasakas” saņem Ieva Berezovska, kura iesūtījusi fotogrāfijas, kā viņas kaķīte uztver bērna ienākšanu ģimenē. Lilijas Berzinskas sarakstīto bērnu grāmatu “Skelets skapī” saņem Eva Kolosova par sava kaķa Gizmo fotogrāfiju un komentāru: “Jau deviņus gadus Gizmo dzīvo pie mums, ir īsta mīlule un auklīte. Ir izauklējusi abus lielos bērnus – meitu Mišelu un dēlu Marku. Tagad auklīte pašam mazākajam – Mikam, kam pagaidām tikai mēnesītis. Tikko kāds ieraudas, tā Gizmo ir klāt un baksta pie kājām, kamēr mazuli nomierina.” Par savu mīluļu – kaķu Kompetes un Pūkas, kā arī zirga Frejas fotogrāfijām – Noras Ikstenas grāmatu “Trīs” saņem Kristīne Netle. Savukārt Sandras Vensko grāmatu “Adele” saņem Irēna Dergača par fotostāstu, kurā galvenajā lomā ir viņas mīlule – suns Gabriela. 


Par balvu saņemšanu lūgums sazināties, zvanot uz tālruni 29166469 vai rakstot uz e-pastu [email protected]

Visi konkursam iesūtītie foto aplūkojami šeit.

Novados