Notiks brīdinājuma akcija Strenčos. Aicina pievienoties atbalstītājus 3

Paredzams, ka otrdien, 25. februārī Administratīvi teritoriālās reformas komisijā tiks lemts par Strenču novada, Trikātas pagasta Beverīnas novadā un Ēveles pagasta Burtnieku novadā turpmāko likteni. Šo teritoriju iedzīvotāji joprojām uzskata likumprojekta  izveidošanu par nepamatotu, virspusēji izstrādātu, netaisnīgu un šo pašvaldību iedzīvotāju interesēm neatbilstošu.

Uzskatām, ka joprojām neesam sadzirdēti un mūsu viedoklis netiek ņemts vērā, tāpēc esam spiesti pāriet no solījumiem pie darbībām. Pirmdien, 24. februārī no plkst. 15.00 līdz 16.00 Strenču novada, Trikātas pagasta un Ēveles pagasta uzņēmēji ar smago tehniku  organizē brīdinājuma akciju Strenču pilsētas centrā.  Aicinām pievienoties arī iedzīvotājus, lai radītu palielinātu tehnikas un cilvēku plūsmu tranzītielā Strenčos.

Komentāri 3

bezugunsnavdumu

A jēga? Valga kopā ar Valku SEZ neies. Tur zagļus nemīl, kuri domā, ka dome ir viens cilveks. Droši, ka Valkā, krauklis no rīta izlema, deputāti bez sava viedokļa balsoja, naudu no kases izzaga.

Baskebola klubu likvidēs dēļ kraukļa iejaukšanās. Cilvēks patiesi domā ka ir pasaules naba, bet pats pieprasa veselus 33000 bez seguma, bez nekāda iesnieguma, un droši ka bez atpakaļ ejošas saites.
Vienkārši dodiet un mēs izsaimniekosim. Valgā tādas lietas netiks cauri nekad.
Tas varbūt krauklim 33000 ir nekas, kā 3.30 eiro parastām cilvēkam. Igaunijā skaita katru kapeiku.
Tur ceļi ir labi, ka soda katru kurš to piedrazo, un soda bargi.
Tur ir civilizācija, bet Latvijā ir banānvalsts.

Īpaši ja krauklis no SEZ redz tikai papildus ienākumus kurus izsaimniekot pēc saviem ieskatiem.

pirms gada, 2020.02.21 14:04

bezugunsnavdumu

Valkas novada liktenis būt Valmieras novadā.

pirms gada, 2020.02.21 14:07

nazis.ass

Tas būs nākamajā reformā. Šī reforma nav pēdējā, nepaies ne 10 gadi, kad vajadzēs nākamo.

pirms gada, 2020.02.21 15:38

Novados