Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Palsmanes pamatskola palīdzēs Smiltenes baptistu draudzes zupas virtuvei

Šo trešdien Palsmanes pamatskolā notika  Ziemassvētku Labdarības rūķu darbnīcas, kurās 1.–9. klases skolēni, viņu vecāki un skolotāji kopā darināja svētku dekorus skolas izrotāšanai un dāvanas, lai, tāpat kā katru gadu, iepriecinātu pagastā dzīvojošos seniorus.

Skola šajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā nolēmusi arī palīdzēt Smiltenes baptistu draudzes zupas virtuvei un, iepriekš sazinoties ar draudzi, noskaidrojusi, ka zupas virtuvei lieti noderētu papildu šķīvji un karotes, ko varētu ziedot  skolēnu ģimenes un skolas kolektīvs.
Aicinājumam palīdzēt zupas virtuvei jau atsaucies Smiltenes uzņēmums SIA “Ozolu maize”, kura saimniece Gaida Slucka ziedojusi piparkūku mīklu, bet saldo našķu cepšana ir Palsmanes pamatskolas ziņā.

“Aicinām mūsu labo darbu idejai piebiedroties arī citus pagasta iedzīvotājus, piemēram, daloties ar saviem ziemas krājumiem – pašu gatavotiem ievārījumiem, kompotiem un tamlīdzīgi,” teic Palsmanes pamatskolas direktores vietniece Ilva Pētersone.
Sarūpētās dāvanas  šomēnes palsmanieši uz Smilteni paši arī aizvedīs.

Novados