Pamāj Strenču novadam!

Strenču novada domes Tūrisma informācijas centrs aicina piedalīties tūrisma akcijā “Pamāj Strenču novadam!”,  kas norisināsies visu augustu un septembri.

Tūrisma akcijā ir iekļauti 20 Strenču novadu raksturojoši un savdabīgi objekti, kas jāatrod ar viedierīču palīdzību (karte_gps) vai izmantojot drukātu informatīvu karti ar objektu aprakstiem un GPS koordinātām, ko var saņemt Strenču tūrisma informācijas centrā (TIC) Rīgas ielā 7.

“Akcijas maršrutā aicinām doties ar automašīnu vai citu motorizētu transportlīdzekli, jo maršrutā iekļauto objektu atrašanās vietas aptver visu Strenču novada teritoriju. Jāņem vērā, ka ne visur būs iespējams piekļūt ar transportlīdzekli gan dabisko šķēršļu, gan laika apstākļu ietekmes dēļ, tāpēc kādu ceļa posmu līdz objektam var nākties mērot kājām,” informē Strenču novada domes tūrisma speciāliste Madara Ribozola.

Tūrisma akcijā var piedalīties gan individuāli, gan komandās. Maršrutā iekļautos objektus var apmeklēt izvēles kārtībā.

Dalībnieku uzdevums ir, vadoties pēc GPS koordinātām un pavedieniem objektu aprakstā, atrast objektā norādīto kodu, ierakstīt atrastos objektu kodus tabulā (objekti_kodi, pdf), nosūtīt aizpildītu tabulu (objekti_kodi, pdf) un vienu  fotogrāfiju, kas uzņemta spēles laikā, uz e-pasta adresi [email protected] vai arī, iesniedzot  Strenču TIC un pretī saņemot norādi kodu atšifrēšanai (objektu kodos paslēpts teksts, ko var uzzināt, atšifrējot kodus objektu secībā).

Tūrisma akcijas veicināšanas balvu izlozē piedalīsies dalībnieki, kuri būs apmeklējuši visus objektus un ieguvuši pareizus kodus. Veicināšanas balvas tiks izlozētas pēc nejaušības principa.

Dalība tūrisma akcijas “Pamāj Strenču novadam!” maršrutā ir bez maksas. 

Sīkāku informāciju par akciju var uzzināt, sazinoties ar Strenču TIC pa tālruni 64715667.

Novados