PAPILDINĀTS! Par Valgas-Valkas robežas šķērsošanu no 18.marta

No 18. marta šķērsot Valkas-Valgas robežu būs iespējams tikai cilvēkiem, kam ir pamatots iemesls (darbs, ģimene vai dzīvesvieta Igaunijā) un ir iekļauti Valkas novada pašvaldības sagatavotā personu sarakstā, tāpēc lūdzam atsaukties Valkas novada iedzīvotājus, kurus skars Latvijas robežas slēgšana no 18.marta (pašreizējā darba vieta, dzīves vieta atrodas Igaunijā vai Latvijā un varētu būt grūtības šķērsot robežu).

Lūgums sazināties ar Valkas novada domes Sekretariātu, zvanot uz telefona nr. (64707486, 64722238,  +371 29250086 vai rakstot uz e-pastu [email protected] ) norādot savu kontaktinformāciju:  vārdu/uzvārdu, adresi, telefona numuru, personas kodu un minot iemeslu robežas šķērsošanai.

Atgādinām, ka šķērsojot robežu, līdzi jābūt personas apliecinošanam dokumentam (pasei vai ID kartei). Līdzi jāņem arī darba līguma kopija vai izziņa no darba devēja vai dzīvokļa īres līguma kopija!

Aicinām sekot līdzi aktuālākajai informācijai Valkas novada mājas lapā (www.valka.lv) un sociālajos tīklos.

Kā ziņots, piektdien visā Latvijā spēkā stājas ierobežojumi, kas noteikti ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju. Ārkārtējā situācija valstī izsludināta saistībā ar “Covid-19” izplatību un būs spēkā līdz 14.aprīlim ar mērķi ierobežot infekcijas izplatību.

Novados