Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasaules valcēniešu dienas pārceltas uz nākamo gadu

Ņemot vērā pašreizējo situāciju valstī un pasaulē Covid-19 pandēmijas dēļ, šogad plānotās Pasaules valcēniešu dienas tiek pārceltas uz 2021. gada 6., 7. un 8. augustu.

Viena no būtiskākajām Valcēniešu dienu sastāvdaļām ir senu draugu, paziņu satikšanās un dalīšanās atmiņās. Tā ir iespēja cilvēkiem, kuriem ir emocionāla saite ar Valkas novadu iepazīt un novērtēt laika gaitā notikušās pārmaiņas.

Pārceļot tos uz nākamo gadu apmeklētājiem nebūs jāuztraucas par iespējamiem apmeklētāju skaita vai ārvalstu ceļojumu ierobežojumiem. 2021. gadā arī apritēs 735 gadi kopš Valkas vārds pirmo reizi tika minēts vēstures avotos.

Pasākuma programmā paredzētas izstādes, diskusijas, koncerti, kino, balle un citas aizraujošas aktivitātes.

Vienlaikus, nākamgad norisināsies Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 101. gadadienas salidojums, kurā laipni aicināti piedalīties visi bijušie skolas absolventi un pedagogi.

Uz tikšanos nākamgad!

Novados