Pasta nodaļas Lieldienās nestrādās, bet sūtījumu saņemšanai pieejami pakomāti. Pensijas un pabalstus izmaksās agrāk

2020.gada Lieldienu brīvdienu periodā no 10. līdz 13.aprīlim Latvijas Pasta nodaļas nestrādās, bet sūtījumu saņemšanai būs pieejami Latvijas Pasta pakomāti. Klienti, kam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirtās pensijas un pabalsti tiek piegādāti dzīvesvietā ar Latvijas Pasta starpniecību un kam izmaksa paredzēta 10.–13.aprīlī, tos saņems agrāk.

Tā kā valsts svētku brīvdienās un nedēļas nogalēs tradicionāli strādājošās pasta nodaļas atrodas valstī izsludinātā ārkārtas stāvokļa dēļ apmeklētājiem slēgtajos tirdzniecības centros, Lieldienu brīvdienu periodā – Lielajā piektdienā 10.aprīlī, sestdien, 11.aprīlī, Pirmajās Lieldienās 12.aprīlī un Otrajās Lieldienās 13.aprīlī – nestrādās neviena Latvijas Pasta nodaļa. Informācija par darbalaika izmaiņām ir pieejama arī uz vietas visās pasta nodaļās. 

Brīvdienās sūtījumu saņemšanai būs pieejami vairāki desmiti Latvijas Pasta pakomāti visā valsts teritorijā atbilstoši tirdzniecības centru darbalaikiem. Informācija par Latvijas Pasta pakomātu tīklu pieejama šeit

VSAA piešķirtās pensijas un pabalsti, kuru saņemšanas laiks klienta dzīvesvietā ir 6. un 7.aprīlis, tiks piegādāti 6.aprīlī, bet 7.aprīlī pensijas un pabalstus dzīvesvietā saņems klienti, kuriem izmaksas datums noteikts 8. un 9.aprīlī. Pensijas un pabalsti, kuru saņemšanas laiks ir 10. un 11.aprīlis, tiks piegādāti 8.aprīlī, savukārt 9.aprīlī klienti saņems pensijas un pabalstus, kuru izmaksa paredzēta 12. un 13.aprīlī.

Atgādinām, ka, arī saņemot pastnieka pakalpojumus dzīvesvietā, ir jāievēro valstī noteiktie drošības pasākumi. Aicinām ievērot distanci, nesarokoties, neaizkavēt pastnieku. No savas puses pastnieki izmantos cimdus, lietos individuālos dezinfekcijas līdzekļus un ievēros drošu attālumu.


Novados