Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pie bērnu dārza "Pasaciņa" plīvos Ekoskolas zaļais karogs

Esam lepni un pagodināti - šajā mācību gadā Ekoskolu Zaļais karogs plīvos arī pie "Pasaciņas", jo esam to izglītības iestāžu vidū, kuri ir saņēmuši augstāko Ekoskolas apbalvojumu.

Svinīgā karoga pasniegšanas ceremonija notika 14. septembrī Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, uz kuru devos kā Ekoskolas koordinatore "Pasaciņā". Šajā pasākumā satiku arī jau iepazītus citu izglītības iestāžu sadarbības partnerus, kuri bija priecīgi par mūsu panākumiem! Ceram turpināt iesākto un darboties "Ekoskolu" programmā!

Drīzumā pie "Pasaciņas" tiks svinīgi pacelts Zaļais karogs, informācija sekos!

Šogad pasākums bija īpašs arī ar to, ka paralēli apbalvošanai, notika arī Starptautiskā Vides izglītības fonda (FEE International) Ģenerālā asambleja, kas pulcēja vairāk nekā 60 valstu pārstāvjus - Foundation for Environmental Education programmu direktorus un koordinatorus. Asamblejas laikā katrai Latvijas Ekoskolu dalībniecei bija iedalīta kāda no sadarbības valstīm, ar kuru tikties un dibināt turpmākus kontaktus."Pasaciņai" tā bija Ukraina un mājas darbu par Ukrainas karogu un vēstījumu veiksmīgi izpildīja "Peļuku" grupa. Paldies audzinātājām un bērniem!

Novados