Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pie jaunajiem Smiltenes riteņbraucējiem viesojas LRF padomes loceklis Raimonds Graube

Aizvadītās nedēļas nogalē Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas riteņbraukšanas nodaļā viesojās Latvijas Riteņbraukšanas federācijas padomes loceklis Raimonds Graube, kurš tikās ar Smiltenes novada domes priekšsēdētāju Gintu Kukaini, riteņbraukšanas nodaļas treneri Agni Apsi, jaunajiem sportistiem un viņu vecākiem.

Smiltene vēsturiski ir viens no Latvijas riteņbraukšanas centriem. 2014. gadā vietējā sporta skolā tika izveidota riteņbraukšanas nodaļa, kuru vada treneris Agnis Apse. Šobrīd riteņbraukšanas nodaļā trenējās 20 sportisti. Nodaļas audzēknis Jēkabs Olivers Skrapcis aizvadītajā sezonā izcīnīja uzvaru “Cerību kausa” sezonas kopvērtējumā D grupā. Vērā ņemamus panākumus guvuši arī citi jaunie smiltenieši.

Atsaucoties uz smilteniešu aicinājumu, piektdienas vakarā Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolā viesojās Latvijas Riteņbraukšanas federācijas padomes loceklis Raimonds Graube. Tikšanās laikā R. Graube tikās ar Smiltenes novada domes priekšsēdētāju Gintu Kukaini, kurš ieskicēja riteņbraukšanas lomu Smiltenes sportā kopumā. Riteņbraukšanas treneris Agnis Apse tikmēr vairāk pastāstīja par jauno sportistu attīstības iespējām, norādot uz Murjāņu sporta ģimnāzijas lomu talantīgāko sportistu karjeras turpināšanai.

Tikmēr katrs riteņbraukšanas nodaļas audzēknis pastāstīja par saviem lielākajiem panākumiem un mērķiem nākotnē. Raimonds Graube katram jaunajiem sportistiem dāvāja riteņbraukšanas vēstures grāmatu “Riteņbraukšanas sports Latvijā trīs gadsimtos”.

Tikšanās laikā tika apskatīta arī riteņbraukšanas nodaļas materiāltehniskā bāze. Jaunie sportisti treniņos un sacensībās joprojām izmanto Latvijas Riteņbraukšanas federācijas dāvātos šoseja velosipēdus. Treneris Agnis Apse uzsvēra arī pašvaldības un vietējo uzņēmēju sniegto atbalstu. 


Novados