Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedāvā iespēju apmeklēt kristību un iesvētību kursus "Krustojums"

Šā gada 20.martā, Blomes tautas namā, 2 stāvā, plkst.18.30 sāksies kārtējais kristību un iesvētību kurss pieaugušajiem. Šī kursa nosaukums ir „Krustojums”. Jau no seniem laikiem kristīgajā Baznīcā ticības dzīvi sauc par ceļu. Varētu arī sacīt, ka cilvēka dzīve ir ceļš. Bet tad, kad cilvēks pieņem lēmumu par ticības dzīvi, tad notiek izmaiņas. Viņš sāk dzīvot un domāt citādāk – viņš ir piedzīvojis krustojuma pieredzi. Bet tas, kas palīdz cilvēkiem pieņemt lēmumu doties citu ceļu, jeb dzīvot un domāt citādāk, ir apmācības – jaunu zināšanu iegūšana. To mēs piedāvājam šajā kristību un iesvētību kursā, kur apskatīsim šādus jautājumus: cilvēka izcelšanās, dzīves jēga, morāles jautājumi – kā atšķirt labo no ļaunā, un, kā mums raudzīties uz cilvēka aiziešanu mūžībā.

Šis kurss paredzēts ikvienam, kas vēlas kristīties un iesvētīties, kristīt bērnus vai būt bērnam par krustvecāku. Vasara parasti ir laiks, kad krista bērniņus, tāpēc šī būtu laba iespēja šim skaistajam pasākumam laicīgi sagatavoties. Tāpat šis kurss būs noderīgs tiem, kas vēlas doties kristīgā laulībā. Vēlas dzīvē pārmaiņas un iegūt atbildes uz svarīgiem jautājumiem, ko mums uzdod pati dzīve.

Jāpiebilst, ka šajā kursā ir tikai 8 lekcijas, kuras notiek reizi nedēļā. Tāpat aizņemtākiem cilvēkiem ir iespējama daļēja neklātienes mācīšanās. Tas nozīmē to, ka lekciju ierakstus varēs noklausīties mājās, bet būs jāapmeklē dievkalpojumi. Protams, šim kursam droši drīkst pieteikties ne tikai jaunās ģimenes, bet arī vecāka gada gājuma cilvēki, kuriem padomju laikā nebija iespējas apmeklēt baznīcu.

Kursu izgājusī Danute Kaļinovska saka: „Iesvētības bija solījums sev! Stiprs un visnopietnākais, kuru jebkad sev biju devusi. Un nu jau izpildīts. Tas bija it kā mans sens „parāds” Dievam pateicībā par to, ka Viņa klātbūtni nez cik daudz reižu biju sajutusi kā labos un ne tik labos savas dzīves brīžos. Iesākumā, kā katrs šā laika steidzīgais, es vēlējos tapt nokristīta, bet tā ātri. Vēlējos būt kristietis, neko par to nezinot. Nav laika iesvētes mācībai, nav laika, nav laika. Ko tur nu daudz mācīties, tāpat labi. Lai tikai būtu. Meklēju variantus, bet... Šeit nu vislabāk iederētos teiciens – cilvēks domā, Dievs dara. Meklējot „ātro variantu”, mans ceļš aizved pavisam savādāk nekā biju plānojusi. Tas aizved pie mācītāja, kurš liek saprast, ka vajadzētu zināt, kas tad ir tam „lācītim vēderā”. Patiesībā saņēmu brīnišķīgu iesvētes mācību kursu. Klausoties iesvētes mācības, nu nekas vairs nenotiek ātri priekš manis. Nekur arī vairs nevēlos steigties. Jauna informācija, atklājumi, un galvenais - tik daudz miera. Mācības bij’  kā brīnums. Esot mācību procesā sapratu, ka vislielākā kļūda būtu bijusi to neiziet. Tikai tad  apjautu, ko  patiesībā nozīmē šis solījums pašai sev. Es nespēju precīzi noformulēt savas izjūtas. Tā bija maksimāla uzticēšanās Dieva žēlastībai, ko Viņš mums dāvājis caur Jēzu Kristu. Un sajutos piederīga. Ne mirkli nešauboties, ka kļūstot par kristieti, esmu darījusi pareizo izvēli.”

Kursu organizē „LELBĀL Latvijā Blomes misija”. LELBĀL Latvijā ir Latvijas Evaņģēliski Luteriskā Baznīca ārpus Latvijas, kura tagad darbojas un kalpo arī cilvēkiem Latvijā.

Pieteikties šim kursam var zvanot mācītājam Zigmāram Ziemanim: 28446787 Vai arī rakstot e-pastu: [email protected]

Novados