Pirmo reizi Latvijā tiks veidots realitātes šovs apaļīgām sievietēm „Pati pilnība“. Atlase Valmierā 8.februārī

Izsludināta atlase unikālam „STV Pirmā!“ veidotam šovam apaļīgām dāmām „Pati pilnība“. 

Laikā, kad visā pasaulē arvien drosmīgāk tiek runāts par nepieciešamību pieņemt sevi, savu ķermeni, izaicinājumu pašmāju sabiedrībā valdošajiem stereotipiem par to, kāda ir skaista sieviete, metusi televīzija sievietēm „STV Pirmā!“ skaļi izsludinot atlasi pirmajam Latvijā veidotajam realitātes šovam pilnīga auguma sievietēm „Pati pilnība.“

Daudzas formīgas sievietes gadiem mocījušas sevi ar drastiskām diētām, samierinājušās ar apkārtējo nosodījumu un cietušas no mazvērtības kompleksiem. Jaunā šova mērķis ir parādīt, ka ikviena sieviete neatkarīgi no vecuma, matu krāsas, figūras vai apģērba izmēra, ir skaista. Un, pieņemot sevi, savu ķermeni, pārstājot dzīties pēc iedomātiem skaistuma standartiem, sieviete var kļūt vēl simpātiskāka, seksīgāka un iekārojamāka.

Kanāla „STV Pirmā!“ šovam „Pati pilnība“ tiks izvēlētas 30 apaļīgas sievietes no visas Latvijas, no kurām dalību projektā turpinās 10. Ar viņām strādās labākie pašmāju stilisti, psihologi un dzīves skolotāji, sporta treneri un fotogrāfi, palīdzot dāmām atgūt pārliecību par sevi.

Viņām būs jāpārvar dažādi pārbaudījumi - gan jāstājas profesionālu fotogrāfu priekšā, gan drosmīgi jāatklāj savas ķermeņa „problēmzonas“. Kopā ar ekspertiem dalībnieces mācīsies sakārtot savu iekšējo pasauli, bet plecu pie pleca ar vadošajiem stilistiem, frizieriem un grima māksliniekiem „problēmas“ pārvērtīs priekšrocībās, reizē atraisot savu unikālo „odziņu“.

Projekta vadītājas loma uzticēta „Body positive“ kustības vēstnesei un stilistei Indrai Salcevičai, kura savā blogā „Morethansize.com“ ik dienas iedvesmo sievietes visā Latvijā atvadīties no skaistuma standartiem, jo citur pasaulē tādi vairs neeksistē.

Katrā sērijā, kas skatītāju vērtējumam tiks nodotas pavasarī, šova vadītāja, eksperti un arī pašas dalībnieces izlems, kura no kolēģēm vislabāk izturējusi pārbaudījumus, bet kurai sacensības pašai ar sevi ir zaudētas.

Līdz beidzot tiks noskaidrota šova “Pati pilnība” uzvarētāja, kura saņems iedvesmojošu un motivējošu balvu no projekta atbalstītājiem. “Sevis nemīlēšana man vainagojusies ar virkni nepareizu izvēļu, un esmu zaudējusi daudzus baudpilnus gadus, noniecinot savu ķermeni un personību. Taču zinu, ka spēju tvert dzīvi pa īstam, nemēģinot nevienam izpatikt, būt patiesam un komfortā ar sevi ir iespējams atgūt!” sievietes pieteikties jaunajam šovam “Pati pilnība” iedrošina Indra Salceviča.


Kā pieteikties šovam „Pati pilnība“?

Pieteikties unikālajam realitātes šovam iespējams, gan aizpildot anketas “STV Pirmā!” mājaslapā, gan atnākot uz kādu no klātienes atlasēm Latvijas lielākajās pilsētās. Pieteikuma anketā sievietēm īsi jāpamato sava vēlme piedalīties projektā, kā arī jāatklāj lielākie ar izskatu vai svaru saistītie izaicinājumi. Savukārt klātienes atlasēs Saldū, Rēzeknē, Valmierā un Rīgā dalībnieces gaidīs Indra Salceviča kopā ar „STV Pirmā!“ šova „Pati pilnība“ veidotājiem, lai iepazītos ar potenciālajām projekta dalībniecēm un izzinātu viņu motivāciju piedalīties projektā.


Atlases notiks:

  1. Saldus, 5 februāris, plkst. 17:00 (Saldus novada pašvaldības administratīvās ēkas sēžu zāle. Adrese: Saldus, Striķu iela 3)
  2. Rēzekne, 7. februāris, plkst. 17:00 (Rēzeknes novada pašvaldība. Adrese: Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 95)
  3. Valmiera, 8. februāris, plkst. 17:00 (Valmieras Kultūras centra nodarbību zāle. Adrese: Valmiera, Rīgas iela 10)
  4. Rīga, 17. februāris, plkst. 14:00, (tirdzniecības centrs “Domina”, Adrese: Rīga, Ieriķu iela 3)

Novados