Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirms kapusvētkiem Smiltenē vedīs smiltis

Trešdien, 17. jūlijā, uz Smiltenes pilsētas kapiem un Meža kapiem tiks aizvestas smiltis, lai tuvinieki varētu sakopt savu aizgājēju atdusas vietas.

Uzņēmums SIA “Ķikuti 99” vedīs deviņas kravas smilšu uz pilsētas kapiem un vienu – uz Meža kapiem, informē  Smiltenes kapsētu apsaimniekotājs uzņēmums SIA “Smiltenes NKUP”. Smilšu nopirkšanai atvēlēti 2018. gadā notikušajos kapusvētkos savāktie cilvēku ziedojumi. Ikvienam, kura tuvinieki apbedīti Smiltenē, tā būs iespēja sakopt savu aizgājēju atdusas vietas pirms  kapusvētkiem.

Kapusvētki Smiltenē notiks svētdien, 21. jūlijā: pilsētas kapos – pulksten 11, Meža kapos – pulksten 13. 

Aizgājēju pieminēšanas kapusvētkiem Smiltenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā var pieteikt trešdien, 17. jūlijā, no pulksten 16 līdz pulksten 19, ceturtdien, 18. jūlijā, no pulksten 11 līdz pulksten 13, piektdien, 19. jūlijā, no pulksten 11 līdz pulksten 13, sestdien, 20. jūlijā, no pulksten 11 līdz pulksten 13.

Svecīšu vakars Smiltenē notiks 28. septembrī.

Novados