Plāno piedalīties pašvaldību vēlēšanās 3

Nākamajā gadā Latvijā notiks pašvaldību vēlēšanas. Ir parādījusies pirmā informācija par vēlmi veidot deputātu kandidātu sarakstu un startēt Valkas novada domes vēlēšanās.

To sociālajā tīklā www.facebook.com atklājis politiskās partijas “KPV LV” biedrs Ilvars Rullis. Viņš novada iedzīvotājiem pazīstams kā Valkas Florbola kluba “Valka” valdes priekšsēdētājs un pilsētas kultūras nama saimniecības pārzinis.

I. Rullis tā dēvētajā Artusa Kaimiņa partijā iestājās pirms 13. Saeimas vēlēšanām. No Vidzemes saraksta viņš startēja uz Saeimu. Vēlēšanas notika 2018. gada 6. oktobrī. Pēc Centrālās vēlēšanu komisijas datiem 13. Saeimas vēlēšanās 14,25 procenti balsstiesīgo iedzīvotāju atdeva balsi par šo jauno politisko spēku.

I. Rullis stāsta, ka 8. februārī apmeklējis KPV LV biedru sanāksmi. Viņš uzskata, ka tajā piedalījās tie partijas biedri, kuri nav ne Artusa Kaimiņa, ne arī Alda Gobzema sekotāji. Viņš atgādina, ka A. Kaimiņš partiju ir pametis, bet A. Gobzems izteicis vēlmi veidot jaunu politisko spēku. Taču, neskatoties uz partijas neveiksmēm, kuru pamatā ir vairākkārtēja šķelšanās un savstarpējās nesaskaņas, I. Rullis negrasās mainīt partijas piederību. Gluži pretēji, viņam ir vēlme Valkā veidot partijas nodaļu ar tālāk­ejošu mērķi – piedalīties pašvaldību vēlēšanās. I. Rullis “Ziemeļlatvijai” atzīst, ka viņu interesē jautājumi, kas saistīti ar gaidāmo administratīvi teritoriālo reformu. Savu viedokli viņš bieži publisko gan sociālajos tīklos, gan arī “Ziemeļlatvijā”.

Komentāri 3

bezugunsnavdumu

Kur jēga? Grib izstrēbt kraukļa nedarbus? Nebalsošu. Balsošu par kraukli. Lai būtu tiesības kritizēt pa labi un pa kreisi arī.

pirms gada, 2020.02.19 18:12

Novados