Projekta – “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” ietvaros aicinām novada iedzīvotājus uz bezmaksas lekcijām.

2019.gada 3.janvārī plkst.10.00  Smiltenes tehnikuma telpās, Kalnamuižā 10, Smiltenes pagastā notiks tikšanās  ar psiholoģi Ivetu Aunīti.  Psiholoģe ir emocionālās labsajūtas un attiecību eksperte, absolvējusi Starptautisko Praktisko Psihologu augstskolu, otro gadu desmitu strādā savā privātpraksē. Lekcijas tēma - “Kam pieder laiks”. Psiholoģe iepazīstinās ar pozitīvās audzināšanas un disciplinēšanas principiem. Lekcijā tiks runāts par to, kā  iemācīties padarīt sevi par savas dzīves galveno projektu,  par to, cik svarīgi apzināties savas vajadzības un tās apmierināt, par savas dzīves harmonizēšanu, labklājību un veselību.

2019. gada 18.janvārī  plkst.17.30  Smiltenes pilsētas kinoteātra zālē, Gaujas ielā 1, Smiltenē notiks tikšanās ar lektori Inesi  Prisjolkovu. Lektore ir tūkstošiem lasītāju iemīļoto grāmatu „Ieelpo laimi un mīlestību” un „Ieelpo laimi un mīlestību 2”, izdevumu „Sajūtu kalendārs” un „Mana laimes dienasgrāmata” autore un ‘Pozitīvās domāšanas un attieksmes centra”, „Pavasara studija”’ vadītāja. Radījusi metodiku ‘Laimes terapija’, kas palīdz cilvēkam būt laimīgam un mīlestības piepildītam. Lekcijā tiks stāstīts par to kā uzņemties atbildību par savu veselību, pašsajūtu, piesaistīt veiksmi un veicināt pozitīvu attieksmi pret dzīvi, kā iemācīties būt laimīgam un mīlestības piepildītam. Lektore iepazīstinās ar  tiem pašsaprotamajām likumsakarībām, kas ietekmē mūsu dzīvi katru dienu, neatkarīgi vai par to piedomājam vai nē. Lekcija palīdzēs saskatīt cēloņus un sekas un izprast, ko no tā mācīties. “Tikai tu pats vari uzņemties atbildību par to, kā jūties”: saka daudzu grāmatu autore, pārmaiņu trenere, lektore, pašizveidotās pozitīvās domāšanas un attieksmes centra “Pavasara studija” vadītāja Inese Prisjolkova.

Aicinām novada iedzīvotājus izmantot iespēju un apmeklēt šos pasākumus. Uz lekcijām ieeja bez maksas. Pasākums tiek organizēts projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/052 ietvaros.

Novados