Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Projekta “Zaļie dzelzceļi” iepazīšanas pasākumā būs iespējams izbaudīt braucienu ar sliežu velosipēdu 1

2019. gada 17. augustā plkst. 13:00 vecās Valkas dzelzceļa stacijas teritorijā, Poruka ielā 4, ikvienam Valkas novada iedzīvotājam un ciemiņam būs iespēja uzzināt vairāk par projektu “Green Railways” (Nr. Est-Lat24), kā arī visiem apmeklētājiem būs iespēja izbraukt ar sliežu velosipēdiem. Uz Valkas dzelzceļa stacijas ēkas būs izvietoti informatīvie materiāli par projektu, par Valkas staciju un dzelzceļa attīstību Valkas apkārtnē. Informatīvie materiāli pēc uzstādīšanas noņemti netiks, lai daļēji uzlabotu esošās ēkas kopskatu, tādēļ lūgums saudzēt un speciāli nebojāt šos informatīvos materiālus!

“Green Railway” projekts tiek īstenots INTERREG Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas 2014 – 2020 ietvaros. Projekta mērķis ir izveidot kopīgu tūrisma maršrutu caur Latviju un Igauniju, atjaunojot vecās šaursliežu dzelzceļa līnijas.

Valkas novada domes kopējais projektā piešķirtais budžets ir 34225,00 EUR, no kuriem 29091,25 EUR (85% no izmaksām aktivitātēm Valkas novadā) līdzfinansē Eiropas Savienība. Projekts tiek īstenots no 2017. gada 1. marta līdz 2019. gada 30. aprīlim. Projekta vadošais partneris ir Vidzemes Tūrisma asociācija, tā kopējais budžets ir 1 174 938 EUR, no kuriem 85% līdzfinansē Eiropas Savienība.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

5000 eur Valkai izmeta šaubīgā akitivtāte. Tādu aktivitāšu desmitiem, un tad raud, ka neviens negrib iet kopā novadā.

Izcils provinciālisms domāt, ka 1887. gadā celto vēsturisko ēku uzlabos kautkādi lētie plakāti par to kā izsaimniekoja 5000 eur nodokļu naudas, vietā lai nobruģēt kaut ietves gaisa tiltā, kur kaklu var salauzt, kuras nav draudzīgas ne velofaniem, ne māmiņām ar ratiņiem.

Manu iesniegumu VKPAI par vecās dzelzceļa ēkas ierakstīšanu VKPAI uzskaitē Valkas pašvaldība noraidīja, lai arī VKPAI bija par - uzņemt. Bija nepieciešamība tikai Valkas pašvaldības akceptā, bet Valkas pašvaldība ideju noraidīja, jo nolaista ēka ir labāka nekā sakopta un restaurēta. Var tā fonā diedelēt ES naudu, kuru pēc tradīcijas notrallināt.

Kam Valkai vēsturi, Valkas pašvaldība dzīvo ar vienu dienu.

pirms 6 mēnešiem, 2019.08.07 23:30

Novados