Protesti turpinās - šodien Strenču novada Kultūras centrā iedzīvotāju sapulce

Strenču, Beverīnas  un Burtnieku novadu domju priekšsēdētāji savu iedzīvotāju vārdā ir nosūtījuši uzaicinājumu Latvijas Republikas Saeimai, Saeimas frakciju vadītājiem, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Jurim Pūcem, Valsts prezidenta kancelejai un Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei ar uzaicinājumu ierasties uz iedzīvotāju sapulci  trešdien, 4. martā, pulksten 18 Strenču novada Kultūras centra zālē.

Sapulce pēc iepriekšminēto teritoriju iedzīvotāju un uzņēmēju iniciatīvas tiek rīkota saistībā ar administratīvi teritoriālo reformu. Paralēli iedzīvotāju sapulcei Strenčos notiks lauksaimnieku protesta akcija, kas būs plašāka par 24. februārī, Strenčos sarīkoto brīdinājuma akciju.

“Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) komisijas līdzšinējie balsojumi apliecina Strenču novada, Beverīnas novada Trikātas pagasta un Burtnieku novada Ēveles pagasta iedzīvotāju interešu totālu ignoranci. Tāpēc esam aicinājuši Saeimas partiju frakcijas deleģēt pārstāvjus 4. martā ierasties Strenčos, skaidrot un pamatot iedzīvotājiem partiju ATR komisijā pārstāvēto deputātu balsojumu (par priekšlikumiem Nr.214, Nr.217 un Nr.213, Nr.235) par mūsu teritoriju pievienošanu Valkas novadam un atteikumu pievienot Valmieras novadam,” norādīts šo pašvaldību izsūtītājā paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem.

Pašvaldības arī nosūtījušas atklātu vēstuli Latvijas Valsts prezidentam Egilam Levitam ar lūgumu  iesaistīties, atbalstīt un veicināt tiesiskuma ievērošanu šo teritoriju iedzīvotāju tiesību un interešu ievērošanā.

20200303-0908-sapulce-mazs.jpg

Novados